Akcesoria do smartfona

Sklep online poleca w konkurencyjnych cenach akcesoria dla telefonu komórkowego. W tym miesiącu szczególnie poleca się gumy na telefon oraz folię na komórkę. Guma na telefon jest świetnie do niego dopasowana. Stworzona została z dobrej klasy elastycznego poliuretanu. Tworzywo, z którego wykonany jest futerał, ma specjalną domieszkę, która ma właściwości antybakteryjne, co jest bardzo ważne w codziennym użytkowaniu, bo telefon leży w różnorodnych miejscach a później zostaje przykładany do twarzy kilkanaście razy w ciągu dnia.

http://www.etuo.pl/folie-ochronne.html
Autor: Luca Viscardi
Źródło: http://www.flickr.com
Dobra trwałość tego materiału pozwala na stosowną ochronę komórki i długotrwałe użytkowanie. Guma na telefon jest bardzo trwała na pęknięcia, oto przykład. Etui przyjmuje energię uderzenia podczas upadku. Futerał jest specjalnie wyprofilowany tam gdzie ma guziki aby można je było obsługiwać, gdy telefon komórkowy jest w futerale. Guma zapewnia prosty dostęp do wszystkich gniazd, guzików, głośników, kamery, lampy bez konieczności zdejmowania gumy. Guma na telefon (zobacz) Chroni telefon przed porysowaniem, ale też przed działaniem pogodowym i matowieniem telefonu.

Gumy na telefon mają różnorakie barwy oraz grafiki. Interesujące grafiki powodują, że telefon (zobacz) nie tylko będzie znakomicie zabezpieczony, ale będzie także przykuwał wzrok. Futerał posiada 12 miesięczną gwarancję. Guma jest idealnie doczepiona do :komórki, nie jest zbyt luźna, nie spada, a co więcej posiada wystający rant w koło wyświetlacza, który chroni ekran telefonu. Oryginalne etui, nie tylko znakomicie ochroni smarton, ale też odmieni jego wygląd.Folia na komórkę wykonana została z poliwęglanu.

Chroni ekran przed zarysowaniem, zabrudzeniami, uszkodzeniami oraz uderzeniem. Powłoka zapobiega powstaniu na szkle odcisków palców i smug. Wyświetlacz reaguje tak samo na dotyk jak bez niej. Folia na komórkę doskonale przylega, a po odklejeniu nie pozostawia żadnego śladu. Folia maskuje również już istniejące rysy na ekranie. Folia jest całkowicie przezroczysta – obraz nie modyfikuje ostrości i koloru. Główne plusy folii to: doskonała ochrona; bardzo dobra wytrzymałość na zarysowania nawet niezwykle ostrymi przedmiotami; wygodny dotyk jak i bardzo łatwy montaż i demontaż. Do szkła dołączony jest zestaw czyszczący, wykorzystywany przy montażu. Istnieje też instrukcja video nakładania folii w języku polskim.