Akcesoria do telefonów

Wybierając nowy telefon, wskazane jest zadbać o pasujące do niego akcesoria. Powodów ku temu jest wiele. Zazwyczaj przy ich wyborze kierujemy się funkcjonalnością. Ale czasami jesteśmy gadżeciarzami, którzy poświęcają dużo uwagi by ich telefon wyróżniał się na tle innych. Pokaż mi swój telefon a powiem ci kim jesteś?

Samsung Galaxy Nexus
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Nowy pokrowiec na telefon potrafi nadać mu całkiem nowy charakter. Dzięki zastosowaniu etui, telefon jest w dobrym stanie, a co za tym idzie działa sprawniej. Trzymanie go w kieszeni czy torebce, w towarzystwie bilonu, na pewno nie przedłuża jego żywotności.

Nawet w sytuacjach gdy aparat zaprojektowany jest przy użyciu materiałów najwyższej jakości, możemy zaobserwować na nim zarysowania. Choć nie wpływa to w żaden sposób na użyteczność telefonu, dla wielu użytkowników może być to ciężkie do zaakceptowania. Dobrym pomysłem jest umieszczenie urządzenia w dodatkowym futerale. Ponieważ telefony posiadają różne gabaryty, najbezpieczniej jest zaopatrzyć się w etui przeznaczone do konkretnego modelu jak np. http://topbuy.eu/produkty/smartfony/apple/iphone-5-iphone-5s/etui-iphone-5-5s,2,1763.

Pod lupę weźmy np. etui Samsung Galaxy S3 mini. Dbałość o szczegóły, niesamowite barwy jak również jakość materiałów sprawią, że telefon będzie nam służył długi czas. Niestraszne mu będą działania pogody, zarysowania czy zabrudzenia wyświetlacza. W sklepie z akcesoriami znajdziemy także folie ochronne, zrobione z poliwęglanu – banalnie proste przy zakładaniu – które zadbają o nienaganny ekran.

Sklep z akcesoriami do telefonów to nie tylko pokrowce. To również ładowarki, bez których nawet najbardziej designerski telefon nie przyniesie żadnego pożytku. Oprócz standardowych, dla osób, które często podróżują, przemyślanym zakupem będą ładowarki pozwalające na zasilanie telefonu z gniazda zapalniczki. Przydatnym pomysłem dla kierowców jest także uchwyt na szybę, pozwalający na zamontowanie telefonu na wysokości oczu (szczególnie gdy korzystamy z funkcji GPS). Z całą pewnością wypatrzymy w internecie sklep z akcesoriami, który umożliwi nam rozbudowanie naszego centrum multimedialnej rozrywki umożliwiając przyjemne z pożytecznym – łączność ze światem i chwile relaksu z ulubioną aplikacją.