Aktualne ciekawostki w sprawie elektroniki oraz gier PC

Przeglądając bieżące nowinki połączone z elektroniką, grami komputerowymi albo telefonami komórkowymi zdołamy zauważyć, że teraz pojawiło się niemało nowych interesujących informacji. Jedną z nich na pewno jest to, że potwierdzono informacje o tym, że pozostanie wydany titanfall 2 nie tylko dla xboksa. Z pewnością jest to idealna nowina dla osób, które mają PlayStation lub Xbox bądź ochoczo zagraliby w tą grę na PC-cie.

Konsola Xbox
Autor: Tom Wood
Źródło: http://www.flickr.com
Już dzisiaj celowo ustalone zespoły pracują nad nowatorskim sequelem oddanym na inne nośniki. Pasjonaci gier w tematyce horrorów znajdą także dla siebie top 10 horrorow na pc. W Internecie możemy znaleźć sporo recenzji najlepszych gier dla miłośników dreszczyki grozy, pośród najpopularniejszy zestawień pojawiły się takie gry, jak choćby Alan Wake, Amnesia, Silent Hill 2, prócz tego w czołowej dziesiątce mnogość ludzi wymienia również takie gry, jak Dead Space, Penumbra bądź Bioshock. Rzecz jasna porównań najlepszych gier w klimacie horrorów znajdziemy współcześnie wiele, tym bardziej, iż każdy gracz kieruje się oczywiście prywatnymi upodobaniami w tej kwestii – więcej na Ekspert Ceneo.

Pośród interesujących nowinek pojawiły się również najświeższe wieści na temat nowego, nowatorskiego systemu Windows 10 (czytaj więcej) przeznaczonego na smartfony. Bezsprzecznie wszystko co nalezy wiedziec o windows 10 to to, że system ten jest o wiele prostszy w obsłudze oraz o wiele niezwyklej skuteczny. Zainstalowanie nowego systemu na pewno sprawi, że smartfon pocznie działać szybciej, w związku z tym jest to nadzwyczaj wyśmienite rozwiązanie dla telefonów, które regularnie się zacinają.

Interfejs jest łatwy w użytkowaniu i niezmiernie przejrzysty. W nowiutkim systemie pojawiło się dużo intrygujących nowości, między innymi bardziej przejrzysty kalendarz oraz Outlook. Windows 10 proponuje również nowiuteńkie, przebudowane mapy. To wyłącznie parę ciekawostek o których powiedzieliśmy, aczkolwiek naturalnie pożądane byłoby samodzielnie przetestować nowy system Windows 10 oraz zobaczyć które rzeczy uległy zmianie.