teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Ipad Apple

Tablet najnowszej technologii – Apple iPad Mini

admin | Listopad 16, 2017

Wiele użytkowników zainteresowanych zakupieniem innowacyjnego iPada stara się, aby był on wielofunkcyjny i pomocny, miał wytrzymałą baterię, a przy tym przyciągający i sympatyczny dla oka wygląd. Współcześnie dobry iPad służy do wielu rzeczy – między innymi do szybkiego poruszania się po internecie, jako GPS, budzik, a także po prostu jako miniaturowy komputer.

Read more
Apple MacBook

Które gadżety marki Apple są dziś warte zakupu?

admin | Listopad 13, 2017

W dniu dzisiejszym nadzwyczaj dużym zaintrygowaniem cieszą się wszelkiego rodzaju urządzenia multimedialne. Wielu z nas również wybitnie po wielokroć nie może sobie wyobrazić pospolitego funkcjonowania bez ich potężnego wsparcia, jakie zapewniają te rozwiązania multimedialne. W tym miejscu wskazane jest także wspomnieć, że to właśnie firma Apple jest przez nas coraz entuzjastyczniej wybierana jako główny dostawca sprzętów muzycznych.

Read more
Nowe głośniki Sony z dokiem do iPoda

Akcesoria do iPhone 5 hitem na rynku

admin | Lipiec 18, 2017

Rozmaite akcesoria iPhone 5 dostępne są w sprzedaży zarówno w sklepach stacjonarnych na rynku, jak i w internecie – na stronie www producenta to szczególnie korzystne, ponieważ trwałe propozycje. Niemało kolorów oraz kształtów do wyboru zapewnia klientom możliwość wyboru tego perfekcyjnego dodatku. Doskonała jakość firmowych wyrobów jest dla kupujących gwarancją tego, że posłużą one przez długi czas. Nie ma mowy o tym, że wyjdą one z mody, ponieważ wpisują się nie tylko w nowe trendy, lecz są wyjątkowo uniwersalne.

Read more
Supertelefon z układem Tegra 3

Aplikacje na Windows Phone – które są popularne

admin | Lipiec 18, 2017

Przez pewien okres aplikacje mobilne były dostępne tylko dla posiadaczy iPhone’ów. Firma Apple była z pewnością prekursorem rozwiązań mobilnych. W tym czasie pojawiło się mnóstwo developerów wyspecjalizowanych w programach tylko na urządzenia tej marki. Niewiele później zyskały na popularności telefony z systemem operacyjnym Android.

Read more
images

Jaką metodą zadbać o nowego Iphone 5?

admin | Lipiec 18, 2017

Wielu z nas nie jest w stanie w ciągu dnia powszedniego obyć się bez telefonu komórkowego. Pożądane byłoby w tym miejscu również wtrącić, iż w dzisiejszych czasach telefon komórkowy to nie jedynie i wyłącznie urządzenie elektroniczne służące do wykonywania rozmów telefonicznych czy też emitowania krótkich wiadomości tekstowych. Zyskał on bowiem niezwykle dużo na swojej funkcjonalności, przez co niedopuszczalne wydaje się być działanie bez jego ogromnego wstawiennictwa, które nam przekazuje.

Read more