Bądź szpiegiem na swoich warunkach

Gdy patrzymy na filmy o przygodach Jamesa Bonda, to czasem przecieramy oczy ze zdziwienia, bo czego ten człowiek nie ma. I nie chodzi tu o cudowne kobiety, a o wszystkie gadżety, które dostaje. Nagle okazuje się, że długopis posiada tysiąc wyciąganych ostrzy, którymi można zabić kilka, a niby normalne auto to pojazd lepszy od bryki Batmana, do tego jeszcze genialny zegarek szpiegowski, który robi filmyi pomoże ustalić położenie swoje i wroga i co tam jeszcze tylko się zamarzy.

Kamera sportowa
Autor: Robert Scoble
Źródło: http://www.flickr.com
W normalnym świecie również istnieją tego typu zabawki, chociaż są one bardziej życiowe i niektórych funkcji jeszcze nie posiadają. Dlaczego jeszcze? Bo to po prostu kwestia czasu. Dziś możemy się zaopatrzyć w zegarek szpiegowski, który pozwala nagrywać rozmowy, bo posiada dyktafon. Do tego można nim pocykać zdjęcia i nakręcić filmy. Także, jeżeli chcielibyśmy poczuć się jak tajny agent, to nie będzie z tym żadnego kłopotu, bo każdy jest w stanie kupić taki zegarek. Co istotne są wersje dla kobiet i dla panów i w dodatku zegarki te wyglądają całkiem zwyczajnie. Może są odrobinę cięższe, ale to odczuwa jedynie osoba, która wkłada go na rękę.

Świetne kamery sportowe Dawniej po prostu można było kupić kamerę, a dziś można wybierać wśród tak ogromnej ilości kamer, że aż może zakręcić się w głowie podczas ich oglądania. Jeśli jesteśmy aktywnymi osobami to idealna będzie dla nas kamery sportowe. Nie musimy jednak wydawać na nią majątku. Oczywiście istnieją kamery sportowe, których cena jest naprawdę duża, ale są również takie, które nie są za drogie, a mimo to są w stanie zrobić naprawdę genialne filmiki.

Jeśli więc zależy nam na tym, by posiadać filmiki ze swoich mniej albo bardziej czaderskich wypad to powinniśmy odłożyć sobie środki na kamerę sportową. Ma ona funkcję stabilizacji obrazu, odpowiedni sposób nagrywania dźwięku i ma wiele ciekawych opcji, które doprowadzą do tego, że nie jedynie zyskamy niezapomnianą pamiątkę to jeszcze sam moment nagrywania będzie frajdą.

Dlatego warto kupić kamerę samochodową i rozpocząć swą przygodę z nagrywaniem filmów, czy to dla własnego użytku lub po to, żeby podzielić się nimi w sieci. Filmiki z kamer sportowych możemy fajnie obrobić, a bywa, że od razu z kamery da się je wrzucić do Internetu. Wszystko jest zależne od kamery w jaką zainwestowaliśmy.