teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

kamera do monitoringu

Monitoring – do czego służy i jakie są jego zalety?

admin | Grudzień 5, 2017

Monitoring to w w dzisiejszych czasach to właściwie standard i można go napotkać niemal wszędzie. Do zadań monitoringu wizyjnego należy dozorowanie terenu, firmy, domu. Aktualnie, montaż takiego monitoringu możliwy jest do wszelkiego typy obiektów. Można go zainstalować nie tylko na dużych przestrzeniach dużych firm bądź instytucji, ale także w małych sklepach, domkach jednorodzinnych, na osiedlach, halach produkcyjnych, w restauracji czy hotelach. Czy monitoring faktycznie wpływa na bezpieczeństwo mienia jak i nas samych? Czy poza tym może nieść inne korzyści?

Read more
kamera

Nowoczesne technologie zastosowane w przedmiotach codziennego użytku

admin | Listopad 13, 2017

W obecnych czasach zwracamy nadzwyczaj wielką uwagę na bezpieczeństwo nasze, najbliższych i naturalnie artykułów, które są dla nas ważkie. Do takich na pewno należy samochód czy rower, ponieważ jest to w większości przypadków nasz kluczowy środek transportu.

Read more
opakowanie na aparat

Ochroń swój aparat fotograficzny z pomocą przedsiębiorstwa Lowepro.

admin | Wrzesień 14, 2017

Marka Lowepro to jedna z najlepszych marek w dziedzinie tworzenia oraz sprzedaży toreb i futerałów specjalizujących się w ochronie i transportowaniu urządzeń takich jak aparaty fotograficzne, laptopy oraz futerały na płyty CD. Ich towary to połączenie niezwykłej klasy jakości, wytrzymałości oraz komfortu korzystania. Oferta tej firmy to możliwość dla każdego, kto chce, by jego urządzenia służyły przez lata – dzięki ich produktom mamy możliwość wydłużyć czas w jakim będziemy korzystać ze swojego urządzenia, pozostawić go w dobrej kondycji jeśli chodzi o jego wygląd. Sprzęt przenoszonyw futerale staje się odporny na zarysowania jak również na wstrząsy które niestety mogą spowodować zniszczenie sprzętu.

Read more
Oracle

Pracowanie z bazami danych

admin | Lipiec 18, 2017

W nowym tysiącleciu istnieje dużo wynalazków znacznie ułatwiających codzienną pracę biurową. Należą do nich różnego typu aplikacje, bazy poszczególnych oraz tzw. cloud computing. Dlatego także dobrze zapoznać się z kilkoma najciekawszymi dostawcami usług ułatwiających pracę na komputerze – dobrze do nich chociażby Oracle. Sporo popularnych aplikacji, takich jak Oracle Open Office lub Java, są aplikacjami właśnie tej firmy.

Read more
pistolet

Ciekawa broń

admin | Lipiec 18, 2017

W globalnej dobie ogromnego pośpiechu oraz zwyczajowego zabiegania chociażby byle proste zakupy broni mogą stanowić pewną trudność nawet dla osób, które znają się na tym zagadnieniu i orientują na rynku broni. Jak dobrze podchodzić do danego zagadnienia i wybrać ciekawą broń, taką jak chociażby strzelby, karabiny lub niezwykłe kabury Blackhawk?

Read more