Biżuteria to wspaniała ozdoba

Kiedy przygotowujemy się na istotne spotkanie chcemy wyglądać gustownie i wytwornie, przez to ubieramy najlepszy zestaw ubrań, odpowiednio się czeszemy i malujemy. Jednak warto pamiętać tutaj o tym, że istotne są także dodatki, takie jak biżuteria, ponieważ to ona przyciąga wzrok i zazwyczaj pomaga ukryć niedoskonałości wyglądu, których nie chcemy ujawniać pozostałym. Jak się okazuje, panie mają tu duże pole do działania.

Naszyjnik gruby i złoty radują się powodzeniem

Jeżeli nasza kreacja składa się z sukni o dużym dekolcie, który pragniemy trochę osłonić, a równocześnie w naszych uszach znalazły się niewielkie kolczyki, to bez wątpienia świetnie sprawdzi się tutaj naszyjnik gruby łańcuch złoty (zegarek A35785253Q), który może luźno zwisać z szyi, albo może być wokół niej obwiązany. Na dodatek jeszcze możemy się zdecydować na ciekawą zawieszkę, która stanie się idealnym uzupełnieniem całego naszego stroju.

Drobne zegarki dla drobnych dam

Jeżeli jesteśmy kobietą drobną i do tego jeszcze mamy stosunkowo chude ręce, to z pewnością w naszym przypadku idealnie spisze się zegarek Adriatica A3578.5253Q, który jest mały, elegancki z wąską tarczą, na której poza czterema cyframi: 12, 3, 6 i 9 nie będzie się mieściło nic innego. Na pewno takowy zegarek będzie świetnym dopełnieniem naszego stroju zarówno od święta, jak oraz na co dzień.

Kolory nie muszą być nudne

zegarek
Autor: Swatch
Źródło: e-arttime.pl

Jeżeli kochamy widzieć dokładnie która jest godzina, wręcz co do minuty, to na pewno musimy się zdecydować na zegarek Fossil ES2829. Na okrągłej sprawdź propozycje tarczy zobaczymy nie tylko każdą godzinę, lecz także i odmierzone będą minuty, a biały pasek spowoduje, że zegarek wspaniale wpisze się w nasz ubiór. A co kiedy ubieramy ciemniejsze kolory ubrań i uważamy, że biały zegarek będzie się za bardzo odbijał? Wtenczas możemy zdecydować się na zegarek Fossil ES2830, który jest taki sam jak ten powyżej wspomniany, tylko iż tarcza jak i pasek są w delikatnym brązie.

Dajmy się porwać pomysłom

W tym momencie na rynku znajduje się tak dużo przeróżnej biżuterii oraz do tego jeszcze tak wiele różnorakich zegarków, iż z pewnością bez większego problemu uda nam się wszystko dopasować wspaniale do siebie. Tak pod względem wielkości, grubości, jak oraz też kolorów, więc trzeba zadbać o to, by biżuteria wciąż była niesamowitym dopełnieniem naszego ubioru.