Niebywałe nowinki techniczne pozwalające zdobycie konkretnych wiadomości

Są okoliczności, gdzie musimy półoficjalnie załatwić dane sprawy. Chodzi tu o sprawy związane z nieuczciwym pracodawcą lub z kwestią, gdzie zależy nam na nagraniu narady bez wiedzy drugiej osoby. Jak to w życiu bywa czasem musimy stawić czoła przeróżnym kłopotom. Ze wsparciem przychodzi nam technologia.

Długopis z kamerą z funkcją dyktafonu albo z opcją aparatu to propozycja dla tych wszystkich, którzy chcieliby poufnie nagrać rozmowę. Taki gadżet posiada kartę pamięci, która mieści w sobie nawet osiem godzin nagrywania. Kartę wystarczy podpiąć do czytnika kart lub do laptopa. Wyświetli się nam kolejny nośnik i bez kłopotu możemy obejrzeć lub przerzucić informacje na swój komputer. Dołączony aparat fotograficzny w takim pisaku robi fotografie w formacie 1600 x 1200, co tworzy niezłą jakość fotografii. Część producentów w komplecie dodaje łącze USB i tworzy to wygodną możliwość ładowania. Sam wygląd urządzenia jest wierną imitacją zwykłego cienkopisu. Często długopis bywa nader elegancki elektryk (czytaj w serwisie) odwrotnie – wysoce pospolity. Bez kłopotu można nim posługiwać się, bo przecież ma być dobrym kamuflażem. Zobacz też http://kamrec.pl/pl/c/Kamery-sportowe/27

Kolejnym narzędziem pomocnym w dyskretnych sytuacjach jest kamera szpiegowska. Na rynku jest wiele takich urządzeń ukrytych w przedmiotach rodzaju guzik w koszulce. Taki trik w koszuli, spod jakiej wychodzi obiektyw aparatu zamocowany jest w guziku. Fonia i wizja jest odpowiednio nagrywany w optymalnej jakości. Wystarczy dyskretnie włączyć urządzenie, aby zacząć nagrywanie. Brak tu żarówek elektronika (idź do serwisu) lampek, a start czy zakończenie pracy kamery zapowiadają wibracje wyczuwalne wyłącznie przez osobę zaopatrzoną w gadżet. Polecamy http://kamrec.pl/pl/c/Okulary/24. Do kompletu dołączona jest standardowo karta pamięci, daje to bezproblemowe przerzucenie materiału na netbooka.

Całość jest wysoce praktyczna i niewidoczna przez osoby trzecie. Jej niewielkie wymiary umożliwiają całkowitą dyskrecję w przeróżnych warunkach. Jeżeli mówimy o kamerze szpiegowskiej należy nadmienić o podsłuchach, które sprawdzają się w wielu warunkach. Podsłuchy sprawdzą się wszędzie tam, gdzie czas rejestrowania jest dość długi. Ciekawą propozycją jest optyczna myszka komputerowa, jaka zawiera funkcję karty GSM i jest przygotowana do użycia zaraz po podłączeniu do laptopa. Zasada funkcjonowania jest banalna a tym samym półoficjalna.
Autor kamrec.pl