Co oferuje marka LG na rynku telefonów? Jakie akcesoria możemy kupić dla smartfonów LG?

Firma LG w branży telefonów od paru lat wiedzie prym, wraz z takimi markami jak HTC czy Samsung. Oprócz atrakcyjnych modeli smartfonów, kupić możemy oryginalne akcesoria.

Jakiś czas temu LG wypuściło na rynek smartfona G2. Okazał się on dużym sukcesem. Jego następca, LG G3, odróżnia się nieskomplikowanym, a zarazem innowacyjny, nowoczesnym wyglądem. Na uwagę zasługuje także jego duży ekran, który wynosi 5,5 cala. Smartfon jest wyposażony w dobrej jakości aparat. Telefon LG (polecamy LG Spirit LTE etui) G4 to następny flagowy produkt wspomnianej marki. Ten produkt charakteryzuje się wyglądem. Koncern postanowił umieścić na pokrywie baterii cienką warstwę skóry. To sprawiło, że smartfon wyróżnia się wśród konkurencji. Na dodatek trzeba wspomnieć o jego bardzo dobrym ekranie. Warto nadmienić, że barwy są czyste, wyraziste. Wreszcie LG G5, czyli najnowsze dziecko koreańskiego koncernu, odznacza się modułową konstrukcją. Ponadto wyposażono go w bardzo dobrej jakości ekran o matrycy 5,3 cala. Warty zainteresowania jest także procesor, który jest bardzo wydajny. Wśród smartfonów wyprodukowanych przez LG (zobacz LG K10 etui) na zainteresowanie zasługuje LG Spirit LTE, sprawdź więcej: Sklep internetowy etuo.pl
komórka
Autor: mobilyazilar
Źródło: http://www.flickr.com

.

Telefon posiada Androida 5.0. Wyposażono go w wyświetlacz HD, lekko zagięty. LG Spirit LTE z wyglądu przypomina takie modele jak LG G3 czy G3s. Materiał, z którego wyprodukowano obudowę smartfona przypomina aluminium i wygląda naprawdę dobrze. W przypadku tego egzemplarza firma postawiła na ekran 4,7-calowy. Dużą zaletą smartfona jest wyświetlacz oraz dobry aparat.
Na rynku nie brakuje akcesoriów do smartfonów LG. Dobrze jest zajrzeć do sieci internetowej, w której zapoznać się można z urozmaiconą ofertą. Wystarczy wykorzystać takie frazy jak „etui do LG G4 S” czy „akcesoria LG G2”. Na uwagę zasługują etui do LG G4 S czy LG G3, tzw. Quick circle – LG G4 S. Wyróżnia się ono tym, że posiada okienko, za pośrednictwem którego, bez otwierania klapki, możemy wykonać na smartfonie określone czynności, np. odebrać połączenie czy odczytać smsa.