Czy aby wdrażać nowe urządzenia w swoim domu?

Sporo ludzi negatywnie zapatruje się do wprowadzania sporej liczby urządzeń w swoim mieszkaniu. Przyzwyczajeni do standardu urządzenia którym jest telewizor oraz telefon często krytycznie spoglądamy na nowości myśląc, iż jest nam to niepotrzebne. Tymczasem warto sobie uświadomić, że w erze nowoczesności warto być na topie z nowinkami. W szczególności mając dzieci, dla których konieczna może być w przyszłości umiejętność obchodzenia się ze sprzętami oraztechnologią.

myszka do kpmutera
Autor: Yuya Tamai
Źródło: http://www.flickr.com
Dla ludzi,którzy sporo czasu spędzają w pracy, a wolny czas lubią poświęcać na odpoczynek przy telewizji ciekawym urządzeniem może być nagrywarka DVD FUNAI BH2-M200. Urządzenie to daje możliwość zarejestrowania ulubionego programu lub filmu, w sytuacji gdy nie mamy czasu by je obejrzeć. Jednak to nie wszystkie opcje, urządzenie posiada możliwość rejestrowania dwóch programów w jednym czasie, a to spore udogodnienie. Nagrywarka odtwarza filmy Blu-ray. W swoim domu więc możesz stworzyć własne Kino i w wybranej przez Ciebie chwili wybierać na który film masz ochotę.

myszka i podkładka
Autor: Corey Marshall
Źródło: http://www.flickr.com

Dla dzieci (ale nie tylko) ciekawym rozwiązaniem kształtującym kreatywność i umiejętności może być gra Minecraft (CD-Key). Jest to propozycja kreująca wyobraźnię i zmysł techniczny, przez jej charakter: każdy może wprawić się w niej w rolę górnika kopiącego złoża, jakie to później przeznacza na tworzenie fortec oraz domów. Gra ma możliwość być rozrywką dla kilku jednocześnie – ma bowiem funkcję multiplayer (Nagrywarka DVD BH2-M200).

By móc w komfortowy sposób wykorzystywać opcji dostępnych w naszym komputerze należy zakupić funkcjonalny model myszy (Mysz EVO XGAME LASER X750 Extra Fire (A4TMYS33970)). Rynek oferuje nam sporo opcji, sporo z nich jednak nie zawsze się sprawdzi. Dla zagorzałych graczy oraz grafików komputerowych przydatne stają się profesjonalne modele np. mysz A4 Tech XGame X-710BK USB albo mysz A4Tech EVO XGAME LASER X750 Extra Fire. Obie posiadają możliwość dostosowania czułości do potrzeb gracza.