teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

sprzątanie, kobieta,

Jakiego rodzaju nowoczesne sprzęty w domu pozwalają zatroszczyć się o porządek? Czemu dobrze jest zainwestować w te urządzenia?

admin | Sierpień 10, 2017

Dbanie o porządek to dla dużej ilości ludzi znienawidzona czynność. Niestety trzeba poświęcić na nią sporo czasu żeby nasz dom był czysty i panował w nim porządek. Należy zatem pomyśleć o tym co możemy zrobić ażeby takie zadanie sobie ułatwić oraz jak je przyspieszyć. Jakie pomysły są warte rozpatrzenia? Co może pomóc nam w codziennym sprzątaniu?

Read more
kobieta

Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

admin | Lipiec 18, 2017

Kilkanaście miesięcy temu wdrożono w naszym kraju zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i puby stały się miejscami bez dymu tytoniowego. Da się nareszcie wybrać wieczorem do pubu i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie przesiąknięte dymem. Część palących na pewno w związku ze wspomnianym zakazem zadecydowała o rzuceniu nałogu. Pomocny być w tym może e-papieros.

Read more
kamera

Monitoring dla naszego bezpieczeństwa – dowiedź się o tym nieco więcej

admin | Lipiec 18, 2017

Wraz z pojawianiem się na rynku coraz nowszych technologii, znacznie częściej wyposażmy w nie także nasze mieszkaniadomy. Żeby czuć się bezpiecznie, można zastosować wiele znanych, ale także rewolucyjnych rozwiązań. Tak oto często niewielkim kosztem, jesteśmy w stanie uchronić własne mieszkanie przed włamywaczami, pożarem i innymi przykrymi zdarzeniami.

Read more
łazienka widziana z góry

Przydatne i gustowne akcesoria łazienkowe

admin | Lipiec 18, 2017

Wydajnie urządzona łazienka to taka, w której znajdują się konieczne akcesoria używane przez nas na co dzień. Sklepy proponują dziś rozliczne akcesoria łazienkowe, które z pewnością okażą się niezwykle przydatne też w Twojej łazience.

Read more
gotowanie

Akcesoria dla fanów kuchni

admin | Lipiec 18, 2017

Gotowanie jest naprawdę często kojarzone z przykrym obowiązkiem, niemniej współcześnie coraz więcej osób dostrzega przyjemność, która może wynikać z osobistego przyrządzania potraw. Co najważniejsze są one zdrowsze oraz smaczniejsze niż dania gotowe. Miłośników gotowania przybywa, dlatego na rynku pojawiają się zaawansowane urządzenia oraz gadżety, których zadaniem jest ułatwienie przygotowywania dań oraz poszerzenie możliwości domowego kucharza. W co w takim razie powinniśmy się wyposażyć?

Read more