teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

images

Impreza z konsolą

admin | Październik 14, 2017

Sobotni wieczór to idealna pora na imprezę wśród przyjaciół. Wprawdzie z założenia inteligentni się nie nudzą, mimo to producenci gier i zabaw postanowili zadbać, by naprawdę tak było.

Read more
sprzątanie, kobieta,

Jakiego rodzaju nowoczesne sprzęty w domu pozwalają zatroszczyć się o porządek? Czemu dobrze jest zainwestować w te urządzenia?

admin | Październik 11, 2017

Sprzątanie to dla dużej ilości ludzi znienawidzone zajęcie. Niestety musimy poświęcać dużo czasu aby nasz dom był czysty oraz był w nim ład. Należy w związku z tym pomyśleć o tym co możemy zrobić ażeby to zadanie sobie ułatwić i jak je przyspieszyć. Które pomysły są warte rozpatrzenia? Co może pomóc nam w codziennym sprzątaniu?

Read more
odkurzacz

Inteligentne sprzęty AGDuprzyjemniające codzienność

admin | Wrzesień 7, 2017

Całkiem niedawno przeprowadzono sondaż, w którym zapytano Polaków, które z czynności domowych budzą w nich największą niechęć. Co pokazał raport? Aż 36 procent z nas nie lubi zmywania. Widok ułożonych w zlewie naczyń przeraża nas najbardziej. Drugie miejsce zajęło odkurzanie. 29 procent pytanych osób kiepsko znosi wycieczki po domu z odkurzaczem. Wielką trójcę kończy gotowanie. W dalszej kolejności jest nam dane przeczytać o wieszaniu prania czy wynoszeniu popiołu z kominka.

Read more
kobieta

Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

admin | Lipiec 18, 2017

Kilkanaście miesięcy temu wdrożono w naszym kraju zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i puby stały się miejscami bez dymu tytoniowego. Da się nareszcie wybrać wieczorem do pubu i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie przesiąknięte dymem. Część palących na pewno w związku ze wspomnianym zakazem zadecydowała o rzuceniu nałogu. Pomocny być w tym może e-papieros.

Read more
kamera

Monitoring dla naszego bezpieczeństwa – dowiedź się o tym nieco więcej

admin | Lipiec 18, 2017

Wraz z pojawianiem się na rynku coraz nowszych technologii, znacznie częściej wyposażmy w nie także nasze mieszkaniadomy. Żeby czuć się bezpiecznie, można zastosować wiele znanych, ale także rewolucyjnych rozwiązań. Tak oto często niewielkim kosztem, jesteśmy w stanie uchronić własne mieszkanie przed włamywaczami, pożarem i innymi przykrymi zdarzeniami.

Read more