teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

wiatraki

Pożyteczne mierniki zużycia energii – ile energii elektrycznej pobierają poszczególne urządzenia?

admin | Grudzień 25, 2017

W każdym domu znajduje się założony licznik energii, jednakże nie wiemy jak wiele prądu pobierają pojedyncze urządzania, takie jak lodówka, pralka bądź komputer. Okazuje się, iż zakładając miernik zużycia energii będziemy mogli dowiedzieć się jak dużo prądu bierze pewne urządzenie w naszym domu. Co prawda mierniki urządzeni energii także pobierają prąd, bowiem podłącza się je do gniazdka, lecz jest to śladowy koszt – około 2 złote rocznie, więc bezsprzecznie nasze portfele tego nie odczują.

Read more
instalacja klimatyzatora

Klimatyzacja – nowości na rynku i najlepsze rozwiązania, które warto mieć również u siebie w domu

admin | Grudzień 23, 2017

Urządzając wnętrza zazwyczaj myślimy zwłaszcza o ich wartości estetycznej, niemniej równie ważna jest wartość użytkowa. Chodzi o to, aby pomieszczenia były jak w pełni funkcjonalne. Aby to jednak uzyskać, należy wcześniej zadbać o odpowiednią atmosferę – chodzi rzecz jasna o dobranie optymalnej temperatury, co zagwarantujemy sobie z jednej strony dzięki stosownemu ogrzewaniu zimą, a drugiej dzięki prawidłowej klimatyzacji latem. Skupmy się w tym tekście na tym drugim aspekcie, a więc klimatyzacji.

Read more
sprzątanie, kobieta,

Jakiego rodzaju nowoczesne sprzęty w domu pozwalają zatroszczyć się o porządek? Czemu dobrze jest zainwestować w te urządzenia?

admin | Listopad 16, 2017

Dbanie o porządek to dla wielu ludzi znienawidzone zajęcie. Niestety trzeba poświęcić na nią sporo czasu by nasz dom był czysty i panował w nim porządek. Należy zatem pomyśleć o tym co można zrobić ażeby to zadanie sobie ułatwić i jak je przyspieszyć. Jakie pomysły są warte by je rozpatrzyć? Co jest w stanie pomóc nam w codziennym sprzątaniu?

Read more
ekspres do kawy

Gdy posiadamy mieszkanie to na pewno powinny się w nim znaleźć dobre akcesoria rtv i agd

admin | Listopad 14, 2017

Wraz z rozwojem technologicznym tak de facto bardzo wielokrotnie przekształca się liczba sprzedawanych rzeczy, jakie są dość mocno zaawansowane jeśli chodzi o jakość skonstruowania a także ich przeznaczenie. Należałoby zwrócić chociażby nacisk na pewien fakt, iż gdy komputer wchodził do ogólnoświatowego użytku tak w rzeczywistości posiadało go bardzo mało osób, nade wszystko duże zakłady wytwórcze, wielkie manufaktury i pewnego rodzaju wysoko sprofilowane ośrodki naukowe.

Read more
images

Impreza z konsolą

admin | Październik 14, 2017

Sobotni wieczór to idealna pora na imprezę wśród przyjaciół. Wprawdzie z założenia inteligentni się nie nudzą, mimo to producenci gier i zabaw postanowili zadbać, by naprawdę tak było.

Read more