Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

Kilkanaście miesięcy temu wprowadzono w Polsce zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. To wspaniałe rozwiązanie.

Możemy w końcu wyjść wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Można w spokoju posiedzieć i pogadać ze znajomymi bez konieczności nieustannego rozgarniania wiszących w pomieszczeniu chmur dymu. Oczywiście, w dużej ilości restauracji zostały wydzielone pomieszczenia dla palaczy, więc nie mogą oni czuć się w jakiś sposób dotknięci tym ograniczeniem. Duża ilość palaczy z pewnością w związku ze wspomnianym zakazem zadecydowała o zerwaniu z nałogiem. Pomocny być w tym może e-papieros cena.

Pod tą nazwą kryje się małe urządzenie elektroniczne, które zastępować ma normalne papierosy. Oczywiście jest ich już mnóstwo typów, można zakupić do nich specjalne preparaty mające nadawać smak, oraz dostarczające nikotynę terapeutyczną. Taki papieros może mieć różne „moce”, zależnie od tego który płyn do niego wlejemy. Istnieją takie zupełnie nie zawierające nikotyny, aż do takich ze zwiększoną jej porcją.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

To urządzenie oczywiście jest wielorazowego użytku. Można używać papierosa wielokrotnie. Z racji tego, że to urządzenie elektroniczne trzeba ładować jego akumulatorek, uzupełniać preparat a czasem wymieniać różnego rodzaju elementy na nowe, gdyż zwyczajnie się zużywają.

E-papierosy sklep nie wytwarza dymu, ponieważ nic się w nim nie pali, tylko użytkownik inhaluje się odpowiednią mieszanką. W związku z tym nie wprowadzono żadnych ograniczeń co do użytkowania go w miejscach publicznych. Pomimo, że samo urządzenie jest stosunkowo drogie, to jednak używanie go jest nieporównywalnie tańsze niż kupowanie zwykłych papierosów, których ceny dotarły już do prawie piętnastu złotych za paczkę.

Standardowe papierosy pewnie nigdy całkowicie nie znikną z obiegu, jednakże jeśli chcemy zrobić cokolwiek dla własnego zdrowa i nie uprzykrzać dymem życia wszystkim wokół warto zdecydować się na kupno e-papierosa. Z pewnością nie pożałujemy tej decyzji, a być może spróbujemy całkiem zerwać z nałogiem .