Elektronika od Samsung

Samsung robi bardzo dobre elektroniczne urządzenia – wiadomo o tym dużej części klientów trochę chociaż zorientowanych w technologicznych nowinkach. Większość z nich wie także, że oferta tego producenta jest bardzo różnorodna. Z logo samsunga można kupić sprzęt AGD, cyfrowe aparaty, laptopy i telefony komórkowe. Oczywiście nie będą to jedyne propozycje elektroniczne tej firmy, w zasadzie nie ma obszaru, gdzie nie widać charakterystycznego loga tej firmy. Ale w niektórych kategoriach samsung przez ostatnie lata wyrósł na prawdziwego lidera.

Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Na przykład laptopy tj firmy cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Są one świetnie wykonane, a moc obliczeniowa oraz wydajność połączona jest z bardzo dobrą funkcjonalnością i ciekawą stylistyką. Przykładowo SAMSUNG ATIV BOOK 9 LITE TOUCH BIAAY (NP915S3G-K01PL) (http://www.ceneo.pl/producenci/samsung/Ultrabooki) to niewielki, niezwykle lekki i smukły notebook o wydajnych komponentach. Wykorzystano w nim beztalerzowy dysk SSD, co umożliwiło ograniczenie jego wagi do 1.5 kilograma.

Kolejną grupą produktów, wśród której urządzenia firmy Samsung cieszą się ogromną popularnością, są telefony komórkowe i smartfony. Jeszcze zanim się zaczęła epoka ekranów dotykowych dobre opinie zbierał Samsung (zobacz obudowa Samsung Galaxy S7 Edge) C3520 srebrny (niższe ceny). Eleganckie wzornictwo, kilka różnych kolorów do dyspozycji i małe wymiary po złożeniu sprawiały, że model ten cieszył się zasłużonym powodzeniem. Obecnie królują smartfony, przedstawicielem których przykładowo może być Samsung (zobacz folia Samsung Galaxy S7 Edge) Ativ S I8750 srebrny. Rzecz jasna, jak na sprzęty samsunga przystaje, także ten model posiada świetnie dobrane podzespoły zapewniające wygodną, szybką pracę. Spory dotykowy ekran chroniony jest przez niezwykle odporne na zarysowania szkło Gorilla Glass, a co ciekawe, model ten jest jednym z pierwszych, działających na systemie operacyjnym Windows Phone 8. Spośród interesujących telefonów samsunga wymienić również trzeba SAMSUNG B2710 SOLID czarny. Telefon ten charakteryzuje się tym, że obudowa jego jest całkowicie odporna na trudne sytuacje, na przykład takie jak kurz, woda albo uszkodzenia mechaniczne.