teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Telefon

Akcesoria do smartfona

admin | Czerwiec 21, 2017

Sklep internetowy poleca w okazyjnych cenach gadżety dla telefonu. W tym miesiącu w szczególności poleca się gumy na telefon jak i folię na telefon. Guma na telefon jest świetnie do niego dopasowana. Wykonana została z wysokiej jakości elastycznego poliuretanu. Materiał, z którego wykonany jest futerał, posiada domieszkę, która ma właściwości antybakteryjne, co jest bardzo istotne w codziennym życiu, ponieważ telefon leży w różnych miejscach a następnie zostaje przykładany do twarzy kilkanaście razy w ciągu dnia.

Read more
iPhone

Etui iPhone 5 i inne akcesoria

admin | Czerwiec 10, 2017

Popularność Iphonów albo Ipodów nieustannie wzrasta. W dwudziestym pierwszym wieku olbrzymie udręki sprawia choćby zakup akcesoriów do tego rodzaju urządzeń. Iphone akcesoria to fraza, która może pomóc w wyszukaniu tych akcesoria. Akcesoria do Iphone’a ,a także liczne usługi czy aplikacje, które rekomenduje wielość firm, są w stanie bardzo udoskonalić życie, o ile tylko konkretny reflektant potrafi z nich rozsądnie korzystać. Czy najlepiej nabyć tanie, ale nie do końca przetestowane etui do Iphone’a czy też doceniany model na etui Iphone 5?

Read more
Samsung GALAXY S 4

Najlepsze propozycje od producenta

admin | Czerwiec 10, 2017

Pragnąc odnaleźć wśród ofert pasujące doskonale do naszego smartphone’a etui samsung galaxy s iii mini, wybierać możemy spośród wielu opcji. Producent robi, co w jego mocy, aby oferować klientom znakomitą jakość w świetnym wydaniu. Świetne propozycje robią wrażenie na zamawiających, dlatego tak licznie rekomendują oni markowe etui między sobą oraz na tematycznych forach w internecie. Wybierając markową propozycję producenta, można być pewnym trwałości etui.

Read more
Małe, groźne i mieszkają z nami!

Kilka pomysłów na gadżety niezbędne dla posiadaczy smartfonów

admin | Styczeń 13, 2017

Telefony komórkowe są dzisiaj powszechne i dostępne prawie wszędzie. uwielbiane przez masy smartfony w szczególny sposób wpłynęły na to, jak pracujemy oraz jak wykorzystujemy je na co dzień w naszym życiu.

Read more
etui na komórkę

Znakomite modele ochrony na komórkę oferowane w Internecie

admin | Sierpień 23, 2016

Od dawna wiadomo, że w Internecie można znaleźć różnorodne gadżety, które są nie tylko atrakcyjne, ale także funkcjonalne.

Read more