teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Małe, groźne i mieszkają z nami!

Kilka pomysłów na gadżety niezbędne dla posiadaczy smartfonów

admin | Styczeń 13, 2017

Telefony komórkowe są dzisiaj powszechne i dostępne prawie wszędzie. uwielbiane przez masy smartfony w szczególny sposób wpłynęły na to, jak pracujemy oraz jak wykorzystujemy je na co dzień w naszym życiu.

Read more
etui na komórkę

Znakomite modele ochrony na komórkę oferowane w Internecie

admin | Sierpień 23, 2016

Od dawna wiadomo, że w Internecie można znaleźć różnorodne gadżety, które są nie tylko atrakcyjne, ale także funkcjonalne.

Read more
sprzęt - obrazek

Sklepy z case’ami do telefonów

admin | Czerwiec 30, 2016

We właściwym sklepie możemy wyszukać to, na czym konkretnie nam zależy. Jeżeli potrzebujemy konkretnych akcesoriów do smartfona powinniśmy znaleźć sklep, który je sprzedaje.

Read more
smartfon

Odpowiedniej klasy telefon musimy chronić, czyli etui jest niezbędne

admin | Maj 23, 2016

Obecnie duża grupa z nas w ogóle nie potrafi wyobrazić sobie normalnego funkcjonowania bez telefonu przenośnego. Używane przez nas telefony są coraz lepsze, a jednocześnie coraz więcej należy za nie zapłacić. W związku z tym nikogo nie szokuje fakt, że powinniśmy je odpowiednio chronić. Odpowiednio dobrane etui jest w tym wypadku absolutną podstawą.

Read more
etui na  telefon

Smartfon właściwie chroniony, czyli etui jest nieprawdopodobnie potrzebne

admin | Marzec 22, 2016

Aktualnie trudno nam wyobrazić sobie funkcjonowanie bez telefonu komórkowego. Modna komórka jest nieodłącznym elementem naszej codzienności. Sięgamy po nią w pracy, na ulicy, ale często na spotkaniach towarzyskich. Dostępne teraz telefony komórkowe w wielu wypadkach kosztują nieprawdopodobnie dużo. Dlatego tak ważne jest dobre etui.

Read more