teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

telefon

Odszukajmy uznany skup telefonów komórkowych

admin | Listopad 17, 2017

Skup teleonów komórkowych weźmie każdy model. Rozwój techniki jest współcześnie tak spory, że telefony komórkowe tworzą się w błyskawicznym tempie, są coraz lepsze, a równocześnie cena jaką powinniśmy zapłacić za najlepszy model nie jest wcale taka wysoka. To wszystko sprawia, że ludzie potrafią zmieniać telefon nawet co roku, by mieć wciąż taki, który określany jest za najwspanialszy oraz który posiada sporo funkcji Ale co w takim razie robić ze starymi telefonami komórkowymi?

Read more
images

Dzisiaj telefon komórkowy jest niejako obowiązkowy

admin | Listopad 14, 2017

Dawniej ludzie funkcjonowali bez telefonów, później pojawiły się te stacjonarne, przez które można było dzwonić jedynie wówczas, jeżeli tak dzwoniący, jak oraz odbierający byli w domu. Jednak dziś posiadamy telefony komórkowe, które ciągle możemy posiadać przy sobie i które jednocześnie proponują nam wiele innych funkcji, o których na początku nawet nam się nie myślało, a bez których teraz nie umiemy działać.

Read more
Samsung Galaxy Tab 3 10.1

Jak odpowiednio wybrać gadżety oraz akcesoria do telefonów komórkowych i smarfonów, aby nie czuć później rozczarowania

admin | Listopad 13, 2017

Telefony komórkowe i smartfony to nieodłączny element naszego życia – mało jest ludzi, którzy nie posiadają chociaż jednego z tych urządzeń. Jeszcze parę lat temu komórki służyły tylko do dzwonienia, lecz dynamiczny rozwój telefonii, a przede wszystkim zaprojektowanie ekranów dotykowych sprawiły, że dziś są centrami rozrywki mobilnej. Na smartfonach da się grać w ogromną ilość najróżniejszych gier, słuchać muzykę albo oglądać filmy.

Read more
sony Xperia

Obudowa Sony Xperia Z3 Compact okazuje się być niesamowicie wytrzymała

admin | Październik 21, 2017

Jak silna okaże się być obudowa Sony Xperia Z3 Compact?
Kiedy chcemy, aby nasz telefon jak najwspanialej nam służył przez znaczny okres, to musimy o niego w odpowiedni sposób dbać. Dlatego właśnie tak istotne będzie to, żeby posiadał on odpowiednio mocną obudowę, która nawet w razie upuszczenia ochroni jego zawartość.

Read more
etui na telefon

Etui do telefonów – jak porządnie chronić swój telefon?

admin | Wrzesień 18, 2017

Etui to niezmiernie pożyteczny dodatek do każdego telefonu. Rzecz jasna nie zapewni on stuprocentowej obrony i nie sprawi, że nasz telefon będzie niezniszczalny, jednakże pomoże osłonić telefon przed nieestetycznymi zarysowaniami albo pęknięciem szybki. Etui jest nie tylko praktyczne, ale także eleganckie i stylowe. Współcześnie mamy dostęp do rozlicznych typów etui, jakie cechują się modnym, wymyślnym wyglądem. To sprawia, że nasz telefon będzie wyglądać naprawdę niepowtarzalnie.

Read more