teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Smartfon

W dzisiejszych czasach bycie pasjonatem gadżetów, nie jest niczym dziwnym, a raczej czymś naturalnym.

admin | Sierpień 18, 2017

Dlatego jeśli ktoś ma właśnie telefon i chce, by jego urządzenie mobilne wyglądało zdecydowanie korzystniej, to bez dwóch zdań będzie chciał nabyć jakiś elegancki pokrowiec, albo etui. A na rynku związanym z urządzeniami mobilnymi takich przedmiotów jest naprawdę cała masa. Pokrowce wyodrębniają się między sobą nie tylko krojem, barwą i grafiką, ale również sposobem otwierania, oraz tworzywem. Raczej od jakiegoś momentu do najczęściej wybieranych zaliczają się pokrowce skórzane, materiałowe, jak i również silikonowe.

Read more
Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE

Użyteczne i eleganckie etui Samsung

admin | Sierpień 18, 2017

Przydające się posiadaczom najnowszego modelu Samsunga Galaxy etui to nie tylko świetny gadżet, w sprytny sposób dodany do telefonu, ale przede wszystkim doskonałe zabezpieczenie. Każdego dnia noszenie telefonu naraża go na uszkodzenia mechaniczne przez bodźce zewnętrzne. Uchronić go może znakomite etui Samsung Galaxy S III, na które zdecydowała się już rzesza klientów. Satysfakcji nie ma końca, więc producent ciągle dorzuca dodaje propozycje.

Read more
etui

Etui do asus zenfone osłoni go przed zniszczeniem

admin | Sierpień 9, 2017

Jeśli nabywamy jakąś elektronikę, to pragniemy mieć gwarancję, że będzie ona odpowiednio chroniona, a co się z tym łączy, że nic się z nią nie stanie. Dlatego takim zainteresowaniem szczyci się obudowa Allview, która będzie stosunkowo cienka, ale jednocześnie niesamowicie solidna.

Read more
images

Gdzie kupić etui na telefon?

admin | Lipiec 30, 2017

Popularność Iphonów albo Ipodów nieustannie wzrasta. W nowym tysiącleciu niezwykłe problemy powoduje choćby zakup akcesoriów do takiego typu urządzeń. Iphone akcesoria to słowa, która może pomóc w wyszukaniu tych akcesoria. Akcesoria do Iphone’a ,a także najróżniejsze usługi czy aplikacje, jakie oferuje wielość firm, mogą niesamowicie ułatwić życie, jeśli tylko dany kupujący umie z tych dobrze korzystać. Czy najpewniej wybrać niedrogie, ale nie w pełni przetestowane etui do Iphone’a czy też świetny model na etui Iphone 5?

Read more
sprzęt - obrazek

Sklepy z case’ami do telefonów

admin | Lipiec 30, 2017

W odpowiednim sklepie da się kupić to, na czym konkretnie nam zależy. Jeżeli potrzebujemy pewnych akcesoriów do komórki musimy znaleźć sklep, który je sprzedaje.

Read more