teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

sony Xperia

Obudowa Sony Xperia Z3 Compact okazuje się być niesamowicie wytrzymała

admin | Październik 21, 2017

Jak silna okaże się być obudowa Sony Xperia Z3 Compact?
Kiedy chcemy, aby nasz telefon jak najwspanialej nam służył przez znaczny okres, to musimy o niego w odpowiedni sposób dbać. Dlatego właśnie tak istotne będzie to, żeby posiadał on odpowiednio mocną obudowę, która nawet w razie upuszczenia ochroni jego zawartość.

Read more
etui na telefon

Etui do telefonów – jak porządnie chronić swój telefon?

admin | Wrzesień 18, 2017

Etui to niezmiernie pożyteczny dodatek do każdego telefonu. Rzecz jasna nie zapewni on stuprocentowej obrony i nie sprawi, że nasz telefon będzie niezniszczalny, jednakże pomoże osłonić telefon przed nieestetycznymi zarysowaniami albo pęknięciem szybki. Etui jest nie tylko praktyczne, ale także eleganckie i stylowe. Współcześnie mamy dostęp do rozlicznych typów etui, jakie cechują się modnym, wymyślnym wyglądem. To sprawia, że nasz telefon będzie wyglądać naprawdę niepowtarzalnie.

Read more
kolorowe etui na telefon

Etui Samsung

admin | Wrzesień 14, 2017

Podjęcie ogromu mniej bądź bardziej ważkich decyzji co do zakupienia etui chociażby takiego jak etui Samsung na danego rodzaju nowoczesne urządzenia zajmuje w dwudziestym pierwszym wieku istotny czas, którego szkoda teraz tracić na takiego rodzaju zakupy. Jak więc dobrze podchodzić do takiego rodzaju zakupów?

Read more
smartfon

Odpowiedniej klasy telefon musimy chronić, czyli etui jest niezbędne

admin | Wrzesień 14, 2017

Obecnie duża grupa z nas w ogóle nie jest w stanie wyobrazić sobie normalnego funkcjonowania bez telefonu przenośnego. Używane przez nas telefony są coraz lepsze, a jednocześnie coraz więcej należy za nie zapłacić. W związku z tym nikogo nie zdziwi fakt, że należy je solidnie chronić. Dobrze dopasowane etui jest w tym wypadku oczywiście podstawą.

Read more
Smartfon

W dzisiejszych czasach bycie pasjonatem gadżetów, nie jest niczym dziwnym, a raczej czymś naturalnym.

admin | Sierpień 18, 2017

Dlatego jeśli ktoś ma właśnie telefon i chce, by jego urządzenie mobilne wyglądało zdecydowanie korzystniej, to bez dwóch zdań będzie chciał nabyć jakiś elegancki pokrowiec, albo etui. A na rynku związanym z urządzeniami mobilnymi takich przedmiotów jest naprawdę cała masa. Pokrowce wyodrębniają się między sobą nie tylko krojem, barwą i grafiką, ale również sposobem otwierania, oraz tworzywem. Raczej od jakiegoś momentu do najczęściej wybieranych zaliczają się pokrowce skórzane, materiałowe, jak i również silikonowe.

Read more