FIFA dla fanów gier sportowych

Trzeba jasno przyznać, że jeśli wchodzą w grę gry, a przynajmniej te o tematyce piłkarskiej, doskonałym rozwiązaniem jest sięgnięcie po FIFĘ. Przecież fakty są takie, iż FIFA to kapitalna gierka. Co do tego raczej nie mam najmniejszych wątpliwości. W końcu autorzy FIFY są niemalże geniuszami. Być może niektórzy gracze nie zgodzą się ze mną, ale chyba nigdy nie zmienię zdania. FIFA towarzyszy dla mnie od przynajmniej 15 lat, a więc to bardzo dobrze pokazuje, że ta gra nie należy do nudnych.

Takie osoby, które raczej mają teraz wątpliwości, przede wszystkim powinny zapoznać się z opiniami ludzi na temat tej serii. Fakty są takie, że w przeważającej większości przypadków FIFA wzbudza bardzo pozytywne opinie. Akurat odnośnie tego nie mają większych wątpliwości tacy ludzie, którzy jak ja grają w tę grę prawie dwie dekady. Trzeba także dodać, że w dzisiejszym wieku FIFA 14 (http://www.ppe.pl/encyklopedia-5461-fifa_14.html) nie jest tylko dostępna na pecetach. Cóż, to zapewne żadna nowość.

recenzje ppe.pl
Źródło: http://www.morguefile.com/

Akurat w Polsce być może gry konsole nie są tak bardzo popularne, to na przykład w Japonii czy Wielkiej Brytanii FIFA na psx3 czy Xboxa jest bardzo popularna. Tak się złożyło, że miałem ogromną przyjemność grać w FIFĘ na komputerze, ale także konsolach – Playstation i xbox. Cóż, moim skromnym zdaniem granie w FIFĘ na konsoli jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Polecam wszystkim FIFĘ na jakiejś konsoli – to kapitalne wrażenia!

W wielu przypadkach ludzie sądzą, iż nie ma większego sensu kupować konsoli, bo przykładowo gry na konsole są zbyt drogie (link). Cóż, to naturalnie coś zrozumiałego, lecz przecież na spokojnie powinniśmy natrafić na gierkę, choćby FIFĘ, która cechuje się fantastyczną ceną.

Weźmy chociażby w rachubę kupno gier w jednym z serwisów aukcyjnych. Trzeba wiedzieć, że jeśli porozglądamy się za grami, spokojnie natrafimy na tę, która jest całkiem niedroga. To nie jest coś nadzwyczajnego. A więc już podsumowując – konsole to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Nie mam co do tego jakichś wątpliwości. A zresztą byłoby dziwne, gdybym miewał jakieś wątpliwości…