teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

obiektyw

Fotografie w 3D luksusowy i satysfakcjonujący artykuł.

admin | Styczeń 16, 2018

Innowacyjny rodzaj wizualizacji pozwalający w bardzo szczegółowy sposób zbadać nam wyrób w wymiarze 3D jest to fotografia obrotowa. Przy tworzeniu takiej wizualizacji potrzeba wykonać parę koniecznych etapów. Pierwszym z etapów jest kwalifikacja właściwego miejsca.

Read more
dziecko

Oryginalna pamiątka na resztę życia dla naszego malucha – oto pomysły

admin | Styczeń 14, 2018

Jedną z bardzo trudnych sesji jest sesja fotograficzna z małym dzieckiem. Chociaż dzieci to świetny temat do wykonywania zdjęć to praca z nimi bywa potwornie męcząca. Niestety dziecko nie zawsze jest w stanie zrozumieć to, co do niego mówi fotograf. Bywa, że zamiast cudnie się uśmiechać zaczyna płakać. W takiej sytuacji fotograf ma nie lada orzech do zgryzienia.

Read more
images

Salony fotograficzne

admin | Styczeń 13, 2018

Każdy branżowy sklep jest miejscem, do którego ludzie przychodzą nie tylko zrobić zakupy. W salonie z instrumentami pragną rozmową nie tylko ze sprzedawcą, ale raczej pasjonatem muzyki, który pamięta mnóstwo solówek, umie je bezbłędnie zagrać, a także doradzić w doborze instrumentu, wzmacniaczy, strun i innych. W markecie budowlanym – klient oczekuje nie tylko faktury i towaru, ale również specjalistycznych porad, doświadczenia i wsparcia, które może wprowadzić w życie w swoich projektach budowy, rekonstrukcji czy innych prac. Dotyczy to też salonów fotograficznych.

Read more
images

Początek przygody z fotografią

admin | Styczeń 9, 2018

Nareszcie zrealizowaliśmy nasze marzenia i jesteśmy posiadaczem wymarzonego aparatu. Najczęściej nie mamy jednak świadomości, że popularne „kity”, jakie zazwyczaj dołączane są do sprzedawanych aparatów, są niezbyt wygórowanej jakości i zadowolą nas wyłącznie w początkowym okresie naszej zabawy z fotografią. Dlatego należy już na wstępie dokupić dodatkowe akcesoria do naszego aparatu, gdyż kompletując świadomie zestaw ”szkieł”, sprawimy, że nasz aparat będzie wykonywał satysfakcjonujące nas ujęcia.

Read more
obiektyw

Dobieranie obiektywu Sigma do wymagań

admin | Styczeń 8, 2018

Każdy amator nowoczesnej fotografii poszukuje uniwersalnego obiektywu do swojego sprzętu. Każdy wykwalifikowany fotograf ma jednak świadomość, że taki urządzenie nie istnieje. Optyka posiada swoje ograniczenia, których nie można w żaden sposób uniknąć. Profesjonalne urządzenia gwarantują wysoką jakość zdjęcia, nie są to jednak obiektywy uniwersalne. Teleobiektywy służą do fotografowania dalekich celów, są więc używane przez dziennikarzy czy astro fotografów. Optyka stałoogniskowa z kolei odznacza się bardzo dobrą jakością obrazu, ale z uwagi na uniemożliwienie szybkiej zmiany kadru, wykorzystuje się ją zazwyczaj w warunkach studyjnych.

Read more