teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Zdjęcia i odbitki

Niesamowita technika 360 stopni – fotografie jutra

admin | Styczeń 16, 2018

Obecna technologia oferuje w dziedzinie fotografii niesamowite perspektywy. Ilustracją tego są zdjęcia 360 stopni. Prezentują w bardzo interesujący sposób fotografię i zrobiły się niebywale modne w różnych dziedzinach. Nie tylko zawodowcy mogą już tworzyć takie zdjęcia, ale też hobbyści.

Read more
images

Salony fotograficzne

admin | Styczeń 13, 2018

Każdy branżowy sklep jest miejscem, do którego ludzie przychodzą nie tylko zrobić zakupy. W salonie z instrumentami pragną rozmową nie tylko ze sprzedawcą, ale raczej pasjonatem muzyki, który pamięta mnóstwo solówek, umie je bezbłędnie zagrać, a także doradzić w doborze instrumentu, wzmacniaczy, strun i innych. W markecie budowlanym – klient oczekuje nie tylko faktury i towaru, ale również specjalistycznych porad, doświadczenia i wsparcia, które może wprowadzić w życie w swoich projektach budowy, rekonstrukcji czy innych prac. Dotyczy to też salonów fotograficznych.

Read more
images

Początek przygody z fotografią

admin | Styczeń 9, 2018

Nareszcie zrealizowaliśmy nasze marzenia i jesteśmy posiadaczem wymarzonego aparatu. Najczęściej nie mamy jednak świadomości, że popularne „kity”, jakie zazwyczaj dołączane są do sprzedawanych aparatów, są niezbyt wygórowanej jakości i zadowolą nas wyłącznie w początkowym okresie naszej zabawy z fotografią. Dlatego należy już na wstępie dokupić dodatkowe akcesoria do naszego aparatu, gdyż kompletując świadomie zestaw ”szkieł”, sprawimy, że nasz aparat będzie wykonywał satysfakcjonujące nas ujęcia.

Read more
images

Świetny obiektyw fotograficzny

admin | Styczeń 8, 2018

ostatnio fotografia stała się bardzo modną dziedziną sztuki. Na przestrzeni wielu lat od wymyślenia fotografii ludzie przywiązali się do zatrzymywania rozmaitych chwil życia na fotografiach. Wiele osób lubi drukować fotografie przedstawiające swoich bliskich i na przykład stawiać je we własnych domach. Sprzęt do wykonywania zdjęć, analogicznie jak dużo innych akcesoriów, podlega ciągłej ewolucji. Rozwój technologii w aspekcie tego rodzaju urządzeń jest bardzo dynamiczny.

Read more
images

Uwiecznij najciekawsze momenty

admin | Styczeń 6, 2018

Prawdopodobnie nie ma takiej rzeczy czy zjawiska, które jeszcze nie zostało ujęte przez fotografa. Wielu z nich przy użyciu zdjęcia umie z na pozór banalnego, zwyczajnego przedmiotu zrobić faktyczne dzieło sztuki. Sama fotografia zresztą chociaż raz w roku mieści się w polu zainteresowań niemal niejednego turysty.

Read more