Gadżety do urządzeń elektronicznych

Wysyp elektroniki w ostatnim czasie sprawił, że duża część z nas ma telefon komórkowy, tablet czy laptop. Mobilność tych sprzętów i powszechny dostęp do sieci internetowej sprawiają za to, że elektroniczny sprzęt często jeździ razem z jego właścicielem.

IdeaPad U260
Autor: Agencja 21
Źródło: Agencja 21
Narażony jest przez to na mechaniczne uszkodzenia powstałe w wyniku uderzeń czy upadków, sporo takich sprzętów zniszczyło się przez nieuważne przewożenie. Dlatego też zamierzając jeździć z jakimś urządzeniem należy się zaopatrzyć w solidną torbę przeznaczoną do odpowiedniego urządzenia. Jest pożądane, aby tego typu torba wykonana była z porządnego, solidnego materiału, posiadała wygodną rączkę i mocny pasek do przenoszenia i miała w środku dodatkową amortyzację chroniącą elektronikę.

Dobrej jakości a dodatkowo niedrogimi tego typu akcesoriami są wyroby firmy Tucano, przeznaczone dla sprzętów o różnych gabarytach. Tucano 11,6″ szary (BNW-10G) to produkt przeznaczony dla netbooków i dużych tabletów. Stonowany szary kolor jest uniwersalny dla większości klientów, a wygodny zamek i duża boczna kieszeń w dużym stopniu powiększają funkcjonalność tej torby.

Z kolei Tucano BNW10-F (BNW10-F) będzie idealny dla urządzeń o przekątnej 10′, czyli dużych tabletów i niektórych modeli netbooków. Ta torba wyróżnia się ciekawą, oryginalną kolorystyką, do dyspozycji są modele w kolorze niebieskim, fioletowym, szarym oraz czerwonym. Kolejny model tej firmy, czyli Tucano przeznaczony jest dla netbooków i innych urządzeń do 12 cali. Posiada on dodatkową tylną kieszeń oraz obrotowy, wygodny w użytkowaniu pasek. Jest on wykonany z dobrej jakości poliestru, i podobnie jak wcześniej opisywane egzemplarze także występuje w kilku innych wersjach kolorystycznych. Dla kompleksowej ochrony naszych urządzeń warto pomyśleć nad torbą z powiększoną wewnętrzną ochronną pianką. Na przykład może to być w kolorze eleganckiej czerwieni, przeznaczony dla urządzeń o przekątnej ekranu do 10 cali.