Impreza w nowym mieszkaniu

Kupno pierwszego mieszkania to doniosły moment w życiu każdej osoby. Ten moment warto we właściwy sposób obejść i zorganizować parapetówkę. Tradycyjnie takie imprezy urządza się przed zakupem sprzętów domowych, ale coraz częściej goście zapraszani są do w pełni umeblowanego lokum. Jest to doskonała sytuacja do zaprezentowania go. Skromne podarki na tę okazję są mile postrzegane. Aby trafić z prezentem w preferencje świeżo upieczonych właścicieli, konieczne jest wnikliwie przysłuchiwać się informacjom związanych z biegiem kompletowania wystroju kwatery.

Autor: Dekoral

Jeżeli zdarzy się, że wybierzemy się na imprezę do jeszcze nieurządzonego lokum, ciekawym prezentem jest zapewnienie lokatorom wizyty specjalisty- dekoratora. Zaś jeśli impreza odbywa się w całkiem ustrojonym lokum, należy zastanowić się nad prezentem, tak by nie uszczęśliwić gospodarzy na siłę. Aby tego dokonać warto jedynie ustalić czego im brakuje i czego ewentualnie mogą potrzebować.

Upominkiem jest także rzecz, którą lokatorzy potrzebują, tym niemniej zrezygnowali chwilowo z nabycia. W takim przypadku doskonałym pomysłem może być kupno upominku razem pozostałymi uczestnikami imprezy. Niezłą ideą jest sprzęt pomocny w gospodarstwie domowym np. malakser, mikser czy blender. Jeśli grupa osób zaproszonych jest niewielka, a ilość środków do dyspozycji mniejsza alternatywą jest nabyć ekskluzywny serwis do herbaty lub komplet sztućców.

Opcją jest także kupić dwa upominki, przeznaczone dla gospodarza i gospodyni. Dla mężczyzny dopasowanym upominkiem będzie komplet narzędzi, który zapewne będzie użyteczny podczas robót dostosowawczych lokum. Dla niej ciekawym prezentem książka kucharska, która bez wątpienia będzie bazą do kreacji nowych i apetycznych potraw.

akcesoria łazienkowe
Autor: Anderstil
Źródło: Anderstil

Interesującym upominkiem są fragmenty wystroju mieszkania. Przed tym trzeba dowiedzieć się, jak zostało lub zostanie urządzone mieszkanie, żeby podarunki pasowały do wnętrza. Ciekawym podarunkiem jest bon na zakupy. Takie talony można nabyć w salonach z wnętrzarskimi dodatkami.

Kiedy marzy nam się zaskoczyć gospodarzy, możemy zdecydować się na śmieszne prezenty, które rozruszają całe zgromadzone towarzystwo. Takie śmieszne gadżety na imprezę to interesujący pomysł na ochrzczenie świeżo nabytego mieszkania. Kolosalny asortyment takich prezentów dostępny jest w w sieci – np. gry planszowe planszowe, które rozśmieszą zgromadzonych, szkło do drinków z różnego rodzaju malunkami, kufel na piwo w jego własnej formie, czy zabawny zestaw solniczki i pieprzniczki. Pomysłów i inspiracji znajdziemy tysiące.

Pastelowe dodatki od Calvado
Autor: Calvado
Źródło: Calvado

Jeśli pomimo naszych usilnych poszukiwań nie jesteśmy w stanie wybrać czegoś ciekawego, niezłym pomysłem jest sięgnąć po skuteczne wyjście – kwiat, czy też markowy alkohol. Rzecz jasna, przed zakupem kwiatu, koniecznym jest upewnić się czy gospodarze widzą elementy flory w lokum. Wśród nich do najczęstszych w tej materii zalicza się storczyki.

Wybierając parapetówkowy podarek, koniecznym jest pamiętać, aby przypadkiem nie urządzać kwatery gospodarzom według osobistego uznania. Odpowiednio wybrany podarunek z pewnością nie będzie schowany do szuflady, a gospodarze będą mieli z niego radość i pamiątkę na dłużej.