teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

sklep online

Jaką drogą ochronić swój komputer oraz gdzie należy szukać informacji o marketingu

admin | Grudzień 16, 2017

W współczesnym świecie wystarczy mieć dostęp do Internetu aby zaśmiecić sobie komputer. Liczba złośliwego oprogramowania w sieci jest tak ogromna, że nie trzeba nawet wchodzić na żadne niebezpieczne strony www. Każdy kto uważa, że jego taka sytuacja nie dotyczy, ponieważ wie jak zamawiać na allegro najnowsze systemy antywirusowe, niestety będzie w błędnym przekonaniu.

Read more
granie na konsoli

Rodzaje rozrywki w domu

admin | Grudzień 1, 2017

Nie ma wątpliwości, że, każdy z co jakiś czas powinien oddać się przyjemnym chwilom. We współczesnych czasach istnieje spora ilość form rozrywkowego spędzania czasu, co doskonale regeneruje nasze siły po ciężkich godzinach pracy, czy obowiązkach związanych z życiem rodzinnym.

Read more
Ipad Apple

Tablet najnowszej technologii – Apple iPad Mini

admin | Listopad 16, 2017

Wiele użytkowników zainteresowanych zakupieniem innowacyjnego iPada stara się, aby był on wielofunkcyjny i pomocny, miał wytrzymałą baterię, a przy tym przyciągający i sympatyczny dla oka wygląd. Współcześnie dobry iPad służy do wielu rzeczy – między innymi do szybkiego poruszania się po internecie, jako GPS, budzik, a także po prostu jako miniaturowy komputer.

Read more
images

Kamery dla sportowców – jak wybrać najlepszy model?

admin | Listopad 9, 2017

Wakacje na desce – zimą i latem – każdy może zapamiętać na filmie. Nowe możliwości są różnorodne, a za normalnie pieniądze można zdobyć naprawdę dobry sprzęt.

Kupując kamerę, zawsze należy wybrać jej cel. Jeśli uznaliśmy, że potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, musimy szukać w konkretnych modelach. Naturalnie cena jest zwykle istotną przeszkodą, ale w tej sytuacji też decydujemy, jak fachowy sprzęt wybieramy. Kamera do nagrywania specyficznego portfolio rolkowych wyczynów musi być naturalnie lepsza niż ta, która ma służyć jedynie dokumentowaniu wyjazdów z przyjaciółmi. Bardzo ważne jest to, gdzie chcemy zamieszczać filmiki. Do internetu spokojnie wystarczają kamery SD, ale zazwyczaj HD rozszerza możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.

Read more
porównanie galaxy s4 i s5

O smarton trzeba dbać – zainwestuj w dobre etui!

admin | Październik 21, 2017

Ludzie dużo znaczniejszą uwagę zaczynają przywiązywać do tego jaki posiadają telefon komórkowy. Im bardziej jest on nowoczesny, im więcej różnorakich aplikacji ma, tym rzecz jasna chętniej się nim przechwalają, a co się z tym łączy, tym także bardziej są z niego usatysfakcjonowani. Rzecz jasna powinniśmy jeszcze wykupić do niego różne akcesoria, które nie tylko sprawią, iż nasz telefon będzie się prezentował jeszcze zabawniej, lecz równocześnie również, będzie wspanialej chroniony przed działaniem różnych czynników, które mogą go popsuć.

Read more