teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

porównanie galaxy s4 i s5

O smarton trzeba dbać – zainwestuj w dobre etui!

admin | Październik 21, 2017

Ludzie dużo znaczniejszą uwagę zaczynają przywiązywać do tego jaki posiadają telefon komórkowy. Im bardziej jest on nowoczesny, im więcej różnorakich aplikacji ma, tym rzecz jasna chętniej się nim przechwalają, a co się z tym łączy, tym także bardziej są z niego usatysfakcjonowani. Rzecz jasna powinniśmy jeszcze wykupić do niego różne akcesoria, które nie tylko sprawią, iż nasz telefon będzie się prezentował jeszcze zabawniej, lecz równocześnie również, będzie wspanialej chroniony przed działaniem różnych czynników, które mogą go popsuć.

Read more
Ipad Apple

Tablet najnowszej technologii – Apple iPad Mini

admin | Październik 11, 2017

Wiele użytkowników zainteresowanych zakupieniem innowacyjnego iPada pragnie, aby był on wielofunkcyjny i praktyczny, miał wytrzymałą baterię, a przy tym przyciągający i miły dla oka wygląd. W dzisiejszych czasach dobry iPad służy do wielu rzeczy – przykładowo do szybkiego poruszania się po internecie, jako GPS, aparat fotograficzny, a także po prostu jako miniaturowy tablet.

Read more
zdjęcie

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

admin | Wrzesień 20, 2017

Często ostatnio mamy okazję po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy, np. „fotograf Wrocław” natrafić na ogłoszenia profesjonalnych fotografów, lub fotografów amatorów proponujących sesje fotograficzne. 0głoszenia służą tak udokumentowaniu ważnej dla nas chwili, jak również sesji „bez powodu”. Po co bierze się udział w tego typu projektach? W jakim celu możemy takie zdjęcia zastosować?

Read more
smartphone

Jak technologia odmieniła nasze życie? Jakiego rodzaju zmiany zwłaszcza stały się widoczne?

admin | Wrzesień 14, 2017

Trudno dziś wyobrazić sobie funkcjonowanie bez posługiwania się nowatorską technologią. W którym miejscu byśmy byli bez szybkiej komunikacji, dostępu do sieci, dostępnych coraz bardziej aplikacji? Faktycznie świat by się przez to nie skończył, ale utracilibyśmy mnóstwo możliwości. Zastanówmy się nad tym jaki byłby świat?

Read more
gry

Polecamy

admin | Sierpień 3, 2017

Należy wiedzieć, że Grand Theft Auto to rewelacyjna gierka. Co do tego nigdy nie miewałem wątpliwości. Na początek, a było to ponad 10 lat temu, po prostu grałem w GTA na komputerze. Jednak w tym momencie tylko i wyłącznie konsola ps3! Fakty są takie, że trudno jest dla mnie sobie wyobrazić to, aby w dalszym ciągu grać w Grand Theft Auto na swoim komputerze. To raczej bez sensu! Jednakże należy mieć na uwadze, że często gry na konsole są relatywnie. Zwłaszcza mowa akurat w tym momencie o sytuacji finansowej typowego Polaka. Co w takim razie zrobić?

Read more