teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Ipad Apple

Tablet najnowszej technologii – Apple iPad Mini

admin | Sierpień 10, 2017

Dużo osób zainteresowanych zakupem innowacyjnego tabletu stara się, aby był on wielofunkcyjny i użyteczny, miał wytrzymałą baterię, a zarazem interesujący i miły dla oka wygląd. W dzisiejszych czasach odpowiedni iPad służy do wielu rzeczy – między innymi do szybkiego poruszania się po internecie, jako GPS, budzik, a także po prostu jako niewielki tablet.

Read more
gry

Polecamy

admin | Sierpień 3, 2017

Należy wiedzieć, że Grand Theft Auto to rewelacyjna gierka. Co do tego nigdy nie miewałem wątpliwości. Na początek, a było to ponad 10 lat temu, po prostu grałem w GTA na komputerze. Jednak w tym momencie tylko i wyłącznie konsola ps3! Fakty są takie, że trudno jest dla mnie sobie wyobrazić to, aby w dalszym ciągu grać w Grand Theft Auto na swoim komputerze. To raczej bez sensu! Jednakże należy mieć na uwadze, że często gry na konsole są relatywnie. Zwłaszcza mowa akurat w tym momencie o sytuacji finansowej typowego Polaka. Co w takim razie zrobić?

Read more
PS4

Komputerowa zabawa – interesująca pasja dla każdego

admin | Lipiec 18, 2017

Wybranie dla siebie ciekawego sposobu na wykorzystanie swojego wolnego czasu bez wątpienia musi być niezwykle istotną rzeczą dla każdego z nas. Przecież bez czegoś takiego w życiu codziennym właściwie nieustannie dotykałaby nas zwyczajna nuda, więc stałoby się ono po prostu bardzo monotonne – naprawdę warto w takim razie dołożyć wszystkich możliwych starań do tego, aby móc uchronić się przed czymś takim.

Read more
obsługa komputera

Internet – we współczesnych czasach istnieje wiele kursów, na jakie zapisać mogą się osoby między innymi starsze

admin | Lipiec 18, 2017

Praktycznie każdy człowiek w obecnym świecie wie, że internet obejmuje rozległą przestrzeń, w której zasobach znaleźć można niemałą ilość informacji. Mają one różny charakter i nierzadko są przez nas wykorzystywane na bieżąco. Bez wątpienia prawdą jest, że część naszego życia przeniosła się już jakiś czas temu do świata wirtualnego. Płacenie za rachunki, robienie przelewów, szukanie wczasów dla całej rodziny, zakupywanie artykułów spożywczych, RTV, AGD i wiele innych to chleb powszechny znany prawie wszystkim. Nowe pokolenia wyrastają więc w atmosferze, jaką współtworzy wirtualny świat. Ma to swoje konsekwencje negatywne, jednak nie można też zapomnieć o tym, co wartościowe.

Read more
Smartfon HTC Rhyme

Czy znajdziemy jeszcze zwykle telefony?

admin | Lipiec 18, 2017

Początki były niewinnie, od wielkich „cegłówek” trzymanych przy uchu przez panów ubranych w garnitury. Byli oni odziani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał określać wyższy status. Później było lepiej, garnitury były bardziej profesjonalne, bardziej skrojone na miarę, a ”komórki” bardziej zgrabne i mniej widoczne. Jeśli bowiem na samym początku, kiedy „komórki” się pojawiły i warto było się z nimi pokazać, to później nikt już na to nie zwracał uwagi. Najpopularniejszy stawal się za to jak najmniejszy wygląd.

Read more