Jak śmieszne gadżety uprzyjemniają nasze szare życie i dodatkowo rozbawiają naszych przyjaciół

Dzięki gadżetom nasze życie staje się ciekawsze, ponieważ gdyby rzeczywistość była inna, to posiadacze takich sklepów z drobnymi przedmiotami byliby zmuszeni zamknąć interes. Takie cacka nabywamy dla siebie, ale o niebo częściej otrzymujemy je w prezencie.

http://www.pewex.pl/kategoria/431-gadzety/filtr-kategoria+Do_telefon%C3%B3w.html
Autor: Martin @pokipsie Rechsteiner
Źródło: http://www.flickr.com

Ten upominek skądinąd nieczęsto trafia do rąk osób w słusznym wieku, ale z pewnością i oni bardzo się ucieszą, jeśli w ładnym opakowaniu dostrzegą zabawny i oryginalny mały przedmiot. Sęk w tym, żeby taka rzecz nie obrażała niczyich przekonać i była w miarę użyteczna. Pewien czas temu słyszeliśmy w mediach o akcji, w której służby interwencyjne wręczały dzieciakom, a jednocześnie ofiarom zdarzeń drogowych, małe pluszowe misie. W taki oto sposób zabawki pełniły terapeutyczną funkcję. A podobną mogą pełnić gadżety śmieszne, które ofiarujemy białogłowom wiecznie zmartwionym i posępnym. Reguła złotego środka poucza jednak, że nie wszystkim taki podarek przypadnie do gustu, a wręcz przeciwnie: taki pomysł może zostać źle odebrany. Rzecz tutaj nade wszystko o osobach w żałobie i pozostałychpaniach, które przeżywają trudne chwile w swoim życiu. Gadżety do telefonów bywają tak często wykorzystywane, jak i same urządzenia. Smartfony nosimy zawsze w torebce i kiedy już je wyciągamy, to wszyscy mogą spostrzec, z jakiego modelu korzystamy.

Smartfon
Autor: Maik Meid
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli nie jest on pierwszej młodości, to warto kupić jakiś gadżet, który odwróci wzrok obserwatorów od starego modelu aparatu. A takim drobiazgiem mogą być np. futerały bądź smycze czy zawieszki. gadżety śmieszne możemy dostać całkiem przypadkowo. Wystarczy, że udamy się do pobliskiego marketu w dniu jego otwarcia, a na pewno otrzymamy mniej bądź bardziej satysfakcjonujący drobiazg. Niektórzy faceci wprost polują na takie okazje. Nawet takie gadżety do telefonów mogą okazać się praktyczne, nawet jeżeli są towarem, który reklamuje mało znaną firmę. Im bardziej przemyślny jest gadżet, tym jego marketingowa skuteczność jest większa. Producenci prześcigają się w ideach i konstruują propozycje handlowe, a potem kuszą nimi przedsiębiorców, którzy szukają nowych form reklamy. Wbrew pozornym opiniom nawet zwykły długopis można w interesujący sposób przerobić albo udekorować, aby posłużył jako niewielka zachęta do skorzystania np. z jakiejś usługi.