Jak windy do projektorów mogłyby podnieść prestiż firmy organizującej różne szkolenia?

Nie każdy rozumie, że znakomitym dopełnieniem dowolnego systemu kina domowego jest małe urządzenie, za pomocą którego można prędko, oraz co podobnie istotne, w bardzo elegancki sposób, ukryć projektor sprzed oczu będących w sali projekcyjnej osób.
Takie windy do projektorów montuje się zazwyczaj jako element podwieszanego sufitu, wtedy zresztą rezultat końcowy jest najlepszy.

windy do projektorów
Autor: Creative
Źródło: Creative
Tym mechanizmem mogą być zaciekawione osoby, które z jednej strony chcą powiększyć standard swojego systemu AV, z innej natomiast pragną utrzymać idealny wygląd własnej sali projekcyjnej. Takie windy montuje się bezpośrednio w suficie, mogą być sterowane przy pomocy specjalnego pilota, którym możemy posługiwać się, gdy chcemy ukryć rzutnik po zakończeniu projekcji. Przy zakupie tego typu urządzenia należy zwrócić uwagę na jego parametry, dla przykładu długość wysięgnika czy też maksymalny ciężar projektora.
monitor
Autor: Aurélien JEANNE
Źródło: http://www.flickr.com
Ponieważ windy do projektorów nie są urządzeniami najtańszymi – kosztują ok. 2500-9000 złotych, ich klientami są przeważnie firmy, jakie urządzają przeróżne kursy lub seminaria. Koszt zakupu i montażu tego typu windy prędko się jednak zwraca, ponieważ dowolna firma pragnie, aby ich kursy organizowali profesjonaliści, którzy troszczą się o każdy detal.

A warto dodać, że elementy do takich wind pochodzą od cenionych wytwórców sprzętu audio-video, dlatego też zapewniają najlepszą jakość oraz zadowolenie docelowego klienta. Dlatego też gwarancja, która jest udzielana do dowolnego takiego przyrządu, obejmuje bardzo znaczny przedział czasu.