Jaki gadżet dobrać teściowej .

Sklep internetowy proponuje upominki na każdą okazję, mi.in prezenty dla szefa albo gadżety do samochodu.
Doskonały szef to taki, który oczekuje od innych tyle, ile wymaga sam od siebie. Ma jasno określone cele, umie utrzymać dyscyplinę w zespole, jest empatyczny, umie rozwiązywać konflikty, można zwrócić się do niego z każdym kłopotem – taki podwładny to skarb. Warto więc go docenić, kilka razy w roku, podczas specjalnych okazji.

Znajdź nas
Autor: Blomus
Źródło: Blomus

Propozycje upominków dla niego znajdują się w zakładce – prezenty dla szefa. Z wyborem odpowiedniego prezentu dla podwładnego na imieniny lub urodziny może być nie lada problem. Co bowiem podarować osobie, która zarządza sztabem pracowników? Przede wszystkim upominek musi być z klasą. W naszej ofercie posiadamy na przykład srebrne spinki do koszuli oraz dobrej jakości długopis z grawerem. Na Mikołajki czy pod choinkę podarować można nieco tańszy prezent. Zazwyczaj ma być to symboliczny upominek, który wywoła uśmiech na twarzy drugiej osoby. Dobre wino, kosz pełen słodkości, zabawny gadżet na biurko na przykład drewniana tabliczka z napisem Pan Kierownik albo kulki Newtona, które pomogą mu rozładować stres, to jedne z niewielu upominków jakie posiadamy w naszej ofercie.Odejście menadżera z pracy, lub jego przejście na emeryturę, jednych pracowników napawa smutkiem – innych radością.Nieważne, jakie uczucia żywi się do swojego byłego szefa, warto pożegnać go z klasą.

To dzień, w którym można, w nietuzinkowy sposób, podziękować szefowi za współpracę i zapomnieć o ewentualnych urazach. Oprócz życzeń, na przykład w formie wiersza, można podarować mu artykuł w gazecie. Napiszcie artykuł o swoim szefie i dodajcie fotografię. Nasza firma umieści zdjęcie waszego menadżera na okładce znanego czasopisma, a w środku zamieści humorystyczny artykuł.

samochód
Autor: MIKI Yoshihito
Źródło: http://www.flickr.com

Polecamy także gadżety do samochodu. Niektóre z dodatków są śmieszne, inne zaś praktyczne. Proponujemy blokady kierownicy w atrakcyjnych cenach.
Można też zaopatrzyć się w maty montowane na siedzeniach. Są ogrzewające, masujące, ozdobne. Następnym gadżetem jest termometr zewnętrzny. Większość nowych samochodów, niezależnie od klasy, jest już standardowo wyposażona w termometr.

Jeżeli komuś trafił się jednak „golas” bez tego przydatnego gadżetu, to warto brak uzupełnić. Termometr kosztuje grosze, a ostrzega przed oblodzeniem drogi. Ważne by starannie wybrać miejsce do zamontowania sensora.Następnym gadżetem jest apteczka. Choć nie ma obowiązku wożenia apteczki w samochodach osobowych, to jednak warto ją posiadać. Wtedy jesteśmy pewni, że w razie potrzeby przynajmniej opatrunki będą w zasięgu ręki. Inne gadżety do samochodu znajdziesz tutaj.