teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

telefon

Nowe wcielenie starego telefonu

admin | Listopad 14, 2017

Komórkowa moda kwitnie, co więcej nowy pokrowiec czy obudowa skupiają podobną uwagę jak i nowy telefon. Wzbogacony o etui, telefon jest w dobrym stanie, przez co działa bez zarzutu i dłużej możemy go używać. Jak zdążyliśmy się już przekonać, noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, w towarzystwie bilonu, z całą pewnością nie wróży nic dobrego.

Read more
smartfon

Etui do telefonu, czyli telefon naprawdę mocno chroniony

admin | Sierpień 10, 2017

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt z nas nawet nie marzył o telefonach przenośnych. Obecnie nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie bez nich funkcjonowania. Co istotne, teraz używane komórki w niczym nie przypominają tych, które zjawiły się na polskim rynku na samym początku.

Read more
telefon

Podobno telefony z klapką są w porządku

admin | Lipiec 18, 2017

Według bardzo wielu komórka z klapką jest passe – jednak niektóre komórki z klapką są bardzo OK. Przecież są różne gusta, jeżeli poszukujemy solidnego, trwałego sprzętu, z całą pewnością telefony z klapka są całkowicie godne naszego zainteresowania. Jak to świetnie, że dzisiaj telefonów z właśnie klapką jest od groma. Choć w sumie duży wybór to duże zagrożenie, coś kłopotliwego. A niby które telefony z wbudowaną klapką są istotnie odpowiednie?

Read more
telefon

Rankingi elektroniki – z jakiego względu wskazane jest jest z nich obecnie korzystać oraz jakie są ich podstawowe zalety?

admin | Lipiec 18, 2017

Dziś już kategoryczna większość osób nie wyobraża sobie normalnego życia bez nowoczesnych sprzętów. Z jakiego powodu? W pierwszej kolejności przez wzgląd na fakt, że umieją zauważalnie uprościć zwyczajne życie, zrealizować wiele obowiązków za człowieka, który uzyskany w ten sposób czas może przeznaczyć na własne przyjemności.

Read more
telefon

O czym trzeba pamiętać wybierając najlepszy smartfon?

admin | Lipiec 18, 2017

Telefon komórkowy jest w obecnych czasach praktycznie niezbędny. Daje możliwość na utrzymywanie permanentnego kontaktu z otoczeniem, ale przeważnie pełni także wiele innych funkcji. Dzięki stosownym aplikacjom może być notatnikiem, organizerem czy konsolą do gier. Większość telefonów ułatwia łatwe korzystanie z internetu, a na rynek stale wchodzą kolejne rozwiązania, jakie natychmiast zyskują sobie dużo zwolenników. Kupno telefonu ma w związku z tym duże znaczenie, lecz w gąszczu współczesnych rozwiązań może generować dość dużo kłopotów. Na co w takim razie koniecznie trzeba zwrócić uwagę?

Read more