Kupujemy wygodne słuchawki

W zasadzie każdy stosowany obecnie smartfon czy telefon może odtwarzać muzykę. Jednak głośniki w tego typu sprzęcie nie należą do najlepszych, dlatego też warto pomyśleć o kupnie porządnych słuchawek. Jednak jak może się okazać, wybranie ich wcale nie będzie łatwym i prostym zajęciem.

Słuchawki Sony
Autor: Sony
Źródło: Sony
Niektórzy pewnie postawią na markowego producenta i kupią Słuchawki Sony MDR-ZX300 (MDRZX300W). Są one zgrabnie, niezbyt duże lecz jednocześnie bardzo wygodne. Zastosowano przy ich produkcji dobry jakościowo magnes neodymowy, dzięki niemu dźwięk jest wyraźny i bez szumów przy zachowaniu odpowiedniej mocy.

Te słuchawki mają przewód – więcej w serwisie – o długości 1.2 metra i są dostępne w kilku kolorystycznych wersjach, dzięki czemu można je dopasować do własnych oczekiwań i preferencji. Osoby szukające jeszcze lepszego brzmienia skusić powinna propozycja mniej znanej w naszym kraju firmy Superlux, czyli Słuchawki SUPERLUX HD661P (CENEO). Posiadają one praktyczne, duże nauszniki, tak więc nawet kilkugodzinne słuchanie muzyki nie będzie powodować żadnego odgniecenia. Ze względu na swoje rozmiary i długi, kilkumetrowy przewód słuchawki te raczej będą się nadawać do zastosowań domowych, a nie codziennego noszenia. Tu także producent postawił na odważną kolorystykę, słuchawki są dostępne w kolorze czerwonym, fioletowym, czarnym oraz srebrnym.

Kolejnym modelem, któremu powinno się przyglądnąć podczas szukania są Słuchawki WeSC Oboe NS Black. W ich przypadku kolorystyka jest dyskretna, mają czarny kolor z szarymi akcentami. Posiadają wygodny, wyłożony miękkim materiałem pałąk, wygodne kopułki i odpowiednio długi przewód (znajdź więcej). Do samego dźwięku także nie można się przyczepić, same słuchawki brzmią bardzo dobrze i posłucha się na nich różnych gatunków muzycznych. Bardzo interesującym pomysłem dla osób nie lubiących poskręcanych przewodów są Słuchawki XX.Y DYNAMIC 10 Różowe (HP-8810 PINK). Co prawda kolor ich z założenia może odstraszyć każdego chłopaka, ale są oferowane także w bardziej stonowanych wersjach kolorystycznych. A najciekawsze jest to w nich, że mają wbudowany odtwarzacz MP3, odpada więc konieczność przyłączania ich do innych sprzętów.