teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Ipad Apple

Tablet najnowszej technologii – Apple iPad Mini

admin | Sierpień 10, 2017

Dużo osób zainteresowanych zakupem innowacyjnego tabletu stara się, aby był on wielofunkcyjny i użyteczny, miał wytrzymałą baterię, a zarazem interesujący i miły dla oka wygląd. W dzisiejszych czasach odpowiedni iPad służy do wielu rzeczy – między innymi do szybkiego poruszania się po internecie, jako GPS, budzik, a także po prostu jako niewielki tablet.

Read more
laptop, mysz

Sprawdzamy czy warto nabywać laptopy kupione od innego użytkownika

admin | Lipiec 18, 2017

Gdy chcielibyśmy zakupić laptopa myślimy o tym, na jaki z modeli będzie nas stać. Warto, więc pomyśleć o innych możliwościach. Nie trzeba kupować przecież laptopa ze sklepu możemy rozważyć zakup laptopa z drugiej ręki. Jeżeli chodzi o używane laptopy, to wiadomo, że nie mamy pewności czy laptop okaże się w stu procentach sprawny.

Read more
laptop

Można jeszcze dokupić parę programów – sprawdź

admin | Lipiec 18, 2017

Sam zakup laptopa to jeszcze nie wszystko. Odpowiednio prędko powinniśmy się zastanowić w jaki sposób chronić go przed wirusami oraz włamaniami z zewnątrz, tak by od razu nie okazało się, iż utraciliśmy wszystkie swoje najistotniejsze konkretne. A jeżeli uwielbiamy fotografie, lub kochamy rysować, to mamy okazję sobie wgrać właściwe programy, dzięki którym będziemy mieli okazję jeszcze tą naszą pasję powiększać oraz rozwijać.

Read more
Komputery

Komputer to zaawansowana technologia, jaka daje nam kompleksowy dostęp do wiedzy o jakiej my decydujemy

admin | Lipiec 18, 2017

Laptop jest w zasadzie we wszelkim mieszkaniu, a dojście do netu to okno na świat oraz umożliwia nam korzystanie z przeróżnych informacji. Mamy możliwość wykorzystywać laptop w domu bądź w pracy, a też w drodze. Komputer może służyć nam do wykonywanie rozmaitych sprawunków, a też korzystania z różnych usług i wyszukiwania każdych informacji.

Read more
Smartfony

Twoja komórka odmówiła posłuszeństwa? Zużyty sprzęt sprzedasz w skupie aparatów komórkowych

admin | Lipiec 18, 2017

Telefon komórkowy, tak jak każdy sprzęt elektroniczny, ma swoją żywotność. Niektóre aparaty psują się szybciej, inne później, jednak jedno jest pewne – niewątpliwie nie będą nam służyć przez wiele lat. Chociaż wielu ludzi przywiązuje się do posiadanych przedmiotów i ciężko im zamienić je na lepszy model, trzeba się z tym pogodzić. By odzyskać choć część kwoty, jaką zainwestowaliśmy w komórkę, można zdecydować się na usługi, jakie oferuje skup telefonów komórkowych Wrocław.

Read more