teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Smartfony

Twoja komórka odmówiła posłuszeństwa? Zużyty sprzęt sprzedasz w skupie aparatów komórkowych

admin | Grudzień 6, 2017

Telefon komórkowy, tak jak każdy sprzęt elektroniczny, ma swoją żywotność. Niektóre aparaty psują się szybciej, inne później, jednak jedno jest pewne – niewątpliwie nie będą działać przez wiele lat. Choć wielu ludzi przywiązanych jest do posiadanych przedmiotów oraz trudno im zamienić je na lepszy model, należy się z tym pogodzić. By odzyskać chociaż część sumy, którą zainwestowaliśmy w komórkę, można skorzystać z usług, jakie ma w propozycji skup telefonów komórkowych Wrocław.

Read more
laptop, mysz

Sprawdzamy czy warto nabywać laptopy kupione od innego użytkownika

admin | Grudzień 1, 2017

Kiedy chcemy kupić laptopa myślimy o tym, na jaki z modeli wystarczy nam środków. Dobrze, więc nie zapominać o innych możliwościach. Nie trzeba kupować przecież laptopa ze sklepu możemy rozważyć zakup laptopa z drugiej ręki. Jeżeli chodzi o używane laptopy, to jasne jest, że brak nam pewności czy laptop jest w stu procentach sprawny.

Read more
Ipad Apple

Tablet najnowszej technologii – Apple iPad Mini

admin | Listopad 16, 2017

Wiele użytkowników zainteresowanych zakupieniem innowacyjnego iPada stara się, aby był on wielofunkcyjny i pomocny, miał wytrzymałą baterię, a przy tym przyciągający i sympatyczny dla oka wygląd. Współcześnie dobry iPad służy do wielu rzeczy – między innymi do szybkiego poruszania się po internecie, jako GPS, budzik, a także po prostu jako miniaturowy komputer.

Read more
Komputer dla gracza

Z jakiego powodu do sprawdzania gier komputerowych niezbędny będzie odpowiedni sprzęt?

admin | Październik 14, 2017

Komputer aktualnie przede wszystkim służy do pracy. Teraz niemalże w każdym biurze ma swoje zastosowanie a także będzie niezbędnym jego umeblowaniem. Nie powinno się dziwić w końcu dzięki niemu praca jest dużo szybsza jak i miła. Ma on zastosowanie w każdym biurze firmowym, bez względu czy firma trudni się produkcją mebli bądź będzie to biuro rachunkowe.

Read more
opakowanie na aparat

Ochroń swój aparat fotograficzny z pomocą przedsiębiorstwa Lowepro.

admin | Wrzesień 14, 2017

Marka Lowepro to jedna z najlepszych marek w dziedzinie tworzenia oraz sprzedaży toreb i futerałów specjalizujących się w ochronie i transportowaniu urządzeń takich jak aparaty fotograficzne, laptopy oraz futerały na płyty CD. Ich towary to połączenie niezwykłej klasy jakości, wytrzymałości oraz komfortu korzystania. Oferta tej firmy to możliwość dla każdego, kto chce, by jego urządzenia służyły przez lata – dzięki ich produktom mamy możliwość wydłużyć czas w jakim będziemy korzystać ze swojego urządzenia, pozostawić go w dobrej kondycji jeśli chodzi o jego wygląd. Sprzęt przenoszonyw futerale staje się odporny na zarysowania jak również na wstrząsy które niestety mogą spowodować zniszczenie sprzętu.

Read more