Masz pomysł na aplikację? Znajdź najlepszego developera

Elektronika ewoluowała tak, na ile nikt jeszcze parę lat temu się nie spodziewał. Jest wszechobecna, trudno się bez jej dobrodziejstw obejść. Zdania, które wypowiadano dziesięć lat wstecz o niedrogich, szybkich komputerach o rozmiarach książki, zdawało się marzeniami i czymś całkiem niepojętym.

Elektronika rozwinęła się na tyle, na ile żaden człowiek jeszcze parę lat wcześniej się nie spodziewał. Jest wszechobecna, niełatwo się bez jej dobrodziejstw obyć. spekulowano dziesięć lat temu o tanich, wydajnych komputerach o wielkości portfela, wydawało się marzeniami i czymś całkiem nierealnym. Dzisiaj jednak zupełnie powszechny jest widok człowieka spacerującego chodnikiem z przedmiotem rozmiaru dłoni, na którym coś chwilę czyta, potem kończy, wywołuje pewną funkcję i zaczyna prowadzić przezeń z kimś dialog.

http://jojomobile.eu/oferta

Najważniejszym z rewolucjonistów była kompania Apple, przekształcająca rynek elektroniki łeb w łeb z Microsoftem. Ale podczas gdy Microsoft jest potężniejszą, prężniej funkcjonującą kompanią o obszerniejszym majątku, to Apple wdrożył do obrotu mnóstwo nowoczesnych produktów, których sukcesem była wytworność, wygoda i użytkowość. A nieżyjący już Steve Jobs był równie wielkim i charyzmatycznym prezesem, co Bill Gates.

Jednym z rewolucyjnych i silnie skłaniającym konkurencję do pościgu produktów, był iPhone. Kolejny po iPodach, raczej nieskomplikowanych playerach mp3, które jako pierwsze zaopatrzone były w dyski twarde, przedmiot, jaki zachwycił funkcjonalnością, bo poza porcją interesujących funkcji rozrywkowych, umożliwiał połączenia telefoniczne. Tu zaczął się przełom, ponieważ pierwszy z iPhone’ów okazał się rewelacyjnym medium nie tylko do wykonywania telefonów i wysyłania smsów, ale także do połączeń przez Internet, do wykorzystania znakomitego akcelerometru do gier i innych form rozrywki, do ciekawych programów umożliwiających bezpośredni dostęp do najważniejszych domen internetowych…

Dlatego każdy rozsądny software house, czyli spółka opierająca swoje zyski na rozwijaniu i tworzeniu nowego oprogramowania, wprowadza na rynek aplikacje zgodne z elektroniką z jabłuszkiem. Microsoft jednak nie czeka i również doskonali systemy na urządzenia przenośne. Tworzenie aplikacji na Windows Phone, czyli przykładowy z takich systemów, jest jednakowo niezbędne. Korzystanie z przenośnych urządzeń jest na tyle wszechobecne, że czy to tablet, czy iPhone Apple’a czy sprzęt z logo Microsoftu, musi umieć prawie wszystko, od dzwonienia, wysyłania maili i wiadomości, po wstępną obróbkę zdjęć, prezentacje filmów, robienie zdjęć… i wiele, wiele innych.