Mogą nimi być różnego rodzaju długopisy, breloki, znaczki, czy etui na telefon. Dlaczego warto mieć etui?

Ludzie mają różne hobby. Jedni zbierają rzadkie rodzaje roślin lub owadów, inni grają na wybranym instrumencie, jeszcze inni pieką przepyszne przekąski. Są także tak zwani gadżeciarze, czyli osoby, które zbierają różnego typu gadżety. Gadżetem mogą być różnego typu długopisy, breloki, znaczki, ale także etui na telefon.

zobacz to
Autor: Eliana Buchaul
Źródło: http://www.flickr.com
Z jakiego powodu warto kolekcjonować etui chociażby do Nokii? Aktualnie staramy się, by odróżniać się od innych. Nie jest to łatwe, jako że pomimo znacznej różnorodności asortymentu na rynku, jesteśmy zalewani podobnymi produktami, które wypuszcza się na rynek hurtowo. Każdy, kto chciałby w jakiś sposób się wyróżnić musi więc wybierać innowacyjne produkty, które są nietuzinkowe i niebanalne. To, że wykorzystujemy etui na telefon, przestaje być powoli już czymś niecodziennym. Natomiast oryginalne etui (więcej informacji) do Nokii – przykładowo ze zdjęciem ulubionego aktora albo posiadające nasze ulubione zdjęcie z wakacji, to już coś, dzięki czemu możemy się wyróżnić, na tle innych posiadaczy tego telefonu – Nokia – etui.Oczywiście prawdziwy kolekcjoner etui (więcej o modelu) nie będzie wybrzydzał i będzie zbierał etui przygotowane z przeróżnych tworzyw i o różnej konstrukcji. A do wyboru mamy sporo. Szczególnie Chińczycy zalewają rynek niestandardowymi etui w postaci zwierząt, błyszczącymi, wyszywanymi i tak dalej. Popularne są także etui ze wspomnianymi zdjęciami – z fotografiami sławnych postaci bądź przygotowanymi na życzenie etui z naszymi własnymi zdjęciami. Szczególnie, jeśli etui zawiera nasze indywidualne fotografie możemy pochwalić się naprawdę oryginalnym gadżetem.
etui z własnym projektem
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecz jasna profesjonalne etui do Nokii wyprodukowane pod okiem producenta jest niezwykle wytrzymałe. W tym przypadku nie chodzi tylko o wygląd co o jakość produktu. Takie etui nie dorysowuje się, nie zostawia odcisków palców i w pełni chroni aparat przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Zwykle zakupuje się je w zestawie, ponieważ wtedy mamy pewność, że na pewno jest dopasowane do rozmiarów posiadanego telefonu.Jak zatem widzimy, etui na telefon odgrywa nie tylko funkcję ochronną, ale także estetyczną. Kolekcjonowanie etui to również doskonała zabawa i hobby, które warto mieć.