Nabyłeś nowy telefon? Zatroszcz się o odpowiednie etui!

W dzisiejszych czasach, sporo Polaków posiada dobrej jakości telefony. Nie służą już one wyłącznie do telefonowania czy pisania sms-ów. Można z ich pomocą robić fotografie, używać internetu, programów graficznych, niektóre modele są wodoszczelne. Kiedy jesteśmy w posiadaniu tak zaawansowanego narzędzia, warto czasami zainwestować w jego lepszą ochronę, w tym może nam pomóc wybór odpowiedniego etui na komórkę. Czy jest nam jednak ono konieczne? Który model wybrać i gdzie go kupić?

etui na komórkę
Autor: AMD
Źródło: www.amd.com
etui na komórkę
Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Oczywiście, bez odpowiedniej obudowy nasz telefon będzie identycznie funkcjonować, jednak będzie też mocniej narażony na różnego rodzaju niepożądane działania. W momencie upadku telefonu z większej odległości na kamienną posadzkę, tylko etui na komórkę ma szansę zapobiec zbiciu się wyświetlacza czy nawet kompletnemu roztrzaskaniu się modelu. Mało tego, właściwie zabezpieczony aparat może być nawet uodporniony na niewielkie zalania różnego typu cieczami, które w momencie braku zabezpieczenia, na stałe mogą zniszczyć telefon. Jednak jaki typ obudowy kupić? Mamy mnóstwo różnych do wyboru, od bardziej gustownych, skórzanych, do podstawowych plastykowych. Ich funkcjonalność w sensie praktycznym jest zbliżona do siebie, tak więc kluczowym czynnikiem będzie tutaj wygląd. Zobacz więcej: http://www.etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=39&device_model[0]=2750.

etui na komórkę
Etui na komórkę można znaleźć właściwie w każdym centrum handlowym, na tak zwanych wyspach, niewielkich sklepikach na środku korytarzy. Mimo niewielkiej objętości, możemy odszukać tam cały przekrój różnego rodzaju obudów, z wymarzonymi wzorami i z każdego tworzywa. Jeśli jednak wybór nas nie do końca raduje, możemy poszukać w sieci online. Wpisując zdanie „etui na komórkę” do naszej wyszukiwarki, ukaże nam się spis odpowiednich wyników. Wystarczy odwiedzić którąś ze stron i odnaleźć nasz upragniony wzór. Koszty w sieci będą jeszcze niższe niż te w salonach stacjonarnych, jednak miejmy na uwadze, że przyjdzie nam opłacić także koszty przesyłki, które w przypadku nabycia najprostszego futerału, mogą przewyższyć jego cenę. Poza tym, na towar nabyty w internecie będziemy musieli poczekać, nawet kilka dni. Tutaj więcej: http://www.etuo.pl/blog/wady-i-zalety-huawei (zobacz case Huawei Honor 5C)-p9-lite/234.

Jeśli masz nowy telefon, etui na komórkę jest ci konieczne, jeśli oczywiście chcesz żeby twój model działał jak najdłużej. Dzięki obudowie unikniesz różnego rodzaju uszkodzeń mechanicznych, oraz dodatkowo poprawisz wygląd swojego aparatu. Tego rodzaju przedmiot, możesz nabyć tak samo stacjonarnie jak i wirtualnie.