Najciekawsze miejsce dla entuzjastów fotografii i nie tylko.

K-consult Sp. Z o.o. to firma działająca na rynku od 1998r. Obecnie firma funkcjonuje kompleksowo na wielu płaszczyznach. Oprócz konsultingu w dziedzinie akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT i multimedialnych, zajmuje się również importem i dystrybucją owego sprzętu.

Fotograf z aparatem
Autor: Elvert Barnes
Źródło: http://www.flickr.com

Od 2007r. Jest także dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie tworzenia ofert, a także ekspozycji i doborze produktów. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć w jaki sposób efektywnie zagospodarować powierzchnię sklepową, K-consult jest w stanie udzielić odpowiednich wskazówek.

Dziś jednostka jest wyłącznym importerem znanych marek fotograficznych, (sprawdź również coretrends.pl) video, IT i multimedialnych. Wśród znanych i najczęściej poszukiwanych producentów należy wymienić: Case Logic, Samsung, Sigma, Lexar, Hähnel , OmniMount, Bandridge / Profigold, Ruwido.

Amatorzy - fotografowie
Autor: Stephen Wolfe
Źródło: http://www.flickr.com

Przykład ofert: obiektywy do d60

agridata.eu > rekomendowana strona:Firma na pewno zmierza do dominacji na rynku jako kompleksowy dostawca produktów i uslug. Efekty dążeń zwieńczają liczne nagrody, z którymi można się zapoznać na stronie internetowej firmy K-consult.pl. Jedno z wyróżnień dotyczy nowatorstwa usługi, polegającej na wypożyczaniu obiektywów przez internet. W 2006r. K-consult został wyróżniony jako najlepszy dystrybutor aparatów cyfrowych w Polsce.

Nagroda najlepszego dystrybutora w Polsce była jedynie zwieńczeniem sukcesu wśród dystrybutorów europejskich, gdyż wcześniej firma otrzymała nagrodę Najlepszego Europejskiego Dystrybutora 2005/2006. Jest się czym pochwalić.

Źródło: Sigma Sklep