Najlepsze telefony

W naszym serwisie odnajdziesz ciekawostkiz zakresu najnowszych technologii. Wyróżniamy się artykułami bardzo rzetelnymi. Nasi dziennikarze posiadają wieloletnie doświadczenie.

Odtwarzacz Sony WALKMAN® oparty na systemie Android™
Autor: Sony
Źródło: Sony

Specyfikacja telefonu xperia c3 jest już znana. Nowy smartfon kierowany jest do użytkowników „selfie”. Jest to urządzenie średniej półki. Wyróżnia się umieszczonym na froncie aparatem fotograficznym. Ma wysoką rozdzielczość. Wyposażony został w najlepszej jakości wyświetlacz. Dzięki temu wyświetlany obraz jest najlepszej jakości.

Kluczem tego sprzętu jest czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 taktowany zegarem 1,2 GHz. Skoordynowany jest on z 1 GB pamięci RAM a także z układem graficznym Adreno 305.

Użytkownik rozdysponowuje 8 GB przestrzenią dyskową. Nowy smartfon znajduje się w trzech następujących barwach: białym, czarnym i miętowym. Jego rynkowy debiut ustala się na sierpień. Chiny będą pierwszym państwem jego dystrybucji. Nie podano do tej pory ostatecznych cen smartfona.

najlepszy telefon iPhone 4
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

W profesjonalnym serwisie internetowym możemy wyszukać przecieki na temat iphone 6. Jest to aktualnie najbardziej wyczekiwana premiera bieżącego roku. Informacje znajdujące się na stronach www budzą dużo kontrowersji.

Ten telefon komórkowy ma cechować się procesorem A8 wybijanym zegarem 2,6 GHz a także ekranem Retina Ultra HD. Obudowa ma być odporna na wpływ różnych warunków atmosferycznych. Ponadto dochodzą do tego różne komponenty. Mogą się wydawać niektórym użytkownikom nawet trochę wyolbrzymione.

Powinniśmy jednak mieć na uwadze fakt, że iphone 6 musi podtrzymywać renomę serii. Ma za zadanie zasłużyć na tytuł następcy iPhone 5S. Nowe smarfony mają zadebiutować na rynku w trzecim kwartale 2014.