Nowe zastosowania kamer o których nie miałeś pojęcia

Skryta kamera DV Pen to kamera, jaka zapewnia znaczne bezpieczeństwo użycia. Poprzez zainstalowanie jej w długopisie, który możemy posiadać za każdym razem przy sobie czy pozostawić w pomieszczeniu. Następny dzisiejszy ekwipunek to kamera sportowa o małych rozmiarach . Pozwala na wygodną i ukradkową rejestrację otoczenia, dzięki fenomenalnym parametrom i także aktywacji nagrywania dźwiękiem wykrytym w otoczeniu.

GoPro
Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszy dzisiejszy sprzęt , którym jest długopis z kamerą posiada wkomponowaną szpiegowską mini kamerę (www.kamrec.pl/pl/p/Dlugopis-szpiegowski-z-kamera-1280×960-HD-microSD/80). Zezwala ona na tajemniczą rejestrację otoczenia z niezmiernie właściwą rozdzielczością, generując klarowny obraz. Zapisywane są również tony z otoczenia, co pozwala na zebranie argumentu mobbingu, wykazania oszustwa, czy nagranie istotnego spotkania w sposób niezmiernie dyskretny.

Wkomponowana pamięć o pojemności 4GB pozwoli na luźne nagranie spotkania a czas pracy wyekwipowania waha się od 1 do 1,5 godziny. Łączność z komputerem za wsparciem interfejsu USB pomoże bez trudności zgrać i oglądać filmy i zdjęcia. Drugi z kolei nowy aparat to nowoczesna kamera – źródło artykułu – sportowa HD 720p o niewielkich rozmiarach, która zezwala na pożyteczną i tajemniczą rejestrację otoczenia, dzięki idealnym parametrom i także aktywacji nagrywania dźwiękiem wykrytym w otoczeniu.

Najważniejszy komponent przyrządu, czyli matryca nagrywa obraz wysokiej jakości, wygładzony i żywy. kamera – kliknij hiperłącze – samochodowa 198F nadaje się również do rejestracji obrazu w warunkach nieodpowiedniego oświetlenia. Mini kamera sportowa zapisuje również tony otoczenia za usługą wbudowanego, delikatnego mikrofonu.

GoPro
Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Dane w postaci plików AVI zapisywane są na zamiennych kartach microSD i po przekopiowaniu ich na komputer zdarza się je obejrzeć na dowolnym odtwarzaczu multimedialnym. Czas notowania przy naładowanych akumulatorach wytrzyma około godzinę, co zezwoli na luźne nagranie spotkania czy rozmowy.

Towar, jakim jest długopis z kamerą wyróżniany jest kontrahentom poszukującym odpowiedniego sprzętu szpiegowskiego, dyskretnie ukrytego w długopisie, jaki dostępny jest w przystępnej cenie. Łatwa do ukrycia mała kamera sportowa MiniDV PD-55 to olśniewające rozwiązanie do perfekcyjnego nagrania znaczącej konwersacji, otrzymania dowodu bądź nagrania filmu z eskapady rowerowej.