Nowe wcielenie starego telefonu

Komórkowa moda nie ustaje, a nowy futerał czy obudowa skupiają podobną uwagę jak i nowy telefon. Wzbogacony o etui, telefon nie ulega zniszczeniu, więc działa sprawniej i dłużej możemy go używać. Jak zdążyliśmy się już przekonać, noszenie telefonu w kieszeni czy plecaku, razem z kluczami czy monetami, absolutnie nie wróży nic dobrego.

telefon
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet jeśli aparat wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, możemy zaobserwować na nim rysy. Choć nie ma to związku z funkcjonowaniem telefonu, dla estetów może być to niełatwe do zaakceptowania. Dobrym pomysłem jest ulokowanie urządzenia w dobrym futerale, takim jak na http://mobilnakraina.pl/pol_m_Etui-Pokrowce-100.html. Ponieważ telefony różnią się rozmiarami, najlepiej poszukać etui przeznaczone do konkretnego telefonu.

Jeżeli jednak nie odpowiada nam propozycja umieszczania telefonu w różnego typu pokrowcach, a mamy zamiar odświeżyć jego wygląd, możemy zdecydować się na wymianę obudowy. Wystarczy parę chwil, a przywrócimy mu dawną świetność.
Poszukując dodatków do telefonu, bez wątpienia odszukamy w sieci sklep z dodatkami do iphone 5, który umożliwi nam ich ulepszenie, zapewniając przyjemne z pożytecznym – łączność ze światem, rozrywkę oraz ochronę.Wystarczy, ze wpiszemy w wyszukiwarce frazę, np. : obudowy dla iPhona.

telefon
Autor: David B. Gleason
Źródło: http://www.flickr.com
Zastanawiając się nad kolorem obudowy, należy wziąć pod uwagę nasz styl życia – jeżeli praca, którą wykonujemy wymaga eleganckiego stroju, zastanówmy się czy kolorowa obudowa będzie na miejscu. W tym przypadku powinniśmy jednak pomyśleć o czerni. Równie elegancka będzie obudowa w kolorze białym, która bezustannie posiada wielu entuzjastów.

Jeśli jednak nie musimy się przejmować obowiązującymi zasadami dotyczącymi ubioru, możemy bez obaw wybierać spośród bogatego wachlarza kolorów. W dzisiejszych czasach obudowy stały się częścią stroju, podobnie jak damska torebka. Dlatego posiadanie kilku egzemplarzy zaczyna być standardem. Więcej luzu! Po godzinach, służbowy telefon >>> telefon dla emeryta też chciałby odpocząć i z biznesowego kostiumu wskoczyć w mniej zobowiązującą wersję.