Ochrona wyświetlacza telefonu przedłuża żywotność smartfona

Kiedy kupujemy telefon to bardzo o go szanujemy. Ale po niedługim czasie to, co nowe staje się normalnością i nie przykładamy już takiej uwagi, na to gdzie komórkę położymy i czy czasem się nie porysuje.
Jednak, jeżeli chcielibyśmy utrzymać nasz telefon przez dłuższy czas w świetnym stanie, to należy wziąć pod uwagę to, by go jakoś zabezpieczyć. Dobrym rozwiązaniem okazuje się folia na telefon. Dzięki niej zyskamy pewność, że ekran telefonu się nie zarysuje. Oczywiście może być i tak, że folia się odklei, wtedy powinniśmy zakupić kolejną folię. Bo kiedy kupujemy telefon, to folia najczęściej jest na ekranie, ale jeśli dostanie się pod nią powietrze, to też niezbyt estetycznie to wygląda i wtedy naprawdę dobrze kupić kolejną. Bo owa folia faktycznie świetnie chroni wyświetlacz naszego telefonu. więcej na ten temat

telefon komórkowy
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Akcesoria do komórekDziś komórka stała się czymś bardzo normalnym. Ale nikt z nas nie będzie kupował kolejnego telefonu, co drugi miesiące, bo gdzieś nam się posiadany model porysował. Tak, więc świetnym rozwiązaniem okażą się akcesoria na komórkę, czyli między innymi etui albo jakiś case. Takie akcesoria pozwalają utrzymać telefon (opinie na nasz temat) w świetnym stanie. Sprawią również, że telefon będzie się wyróżniał. Oczywiście wszystko będzie zleżało od tego, który case kupimy, czy może, na jakie dokładnie etui postawimy. Naprawdę dobrze jest kupić coś w innym odcieniu niż czerń albo biel. Czarne etui doprowadzi do tego, że kobiety mogą mieć kłopot ze znalezieniem telefonu w torebkach, a jeśli chodzi o biały kolor, to jednak zbyt szybko się ubrudzi. Bo jasne jest, że telefon (serwis) często kładziemy w różnych miejscach i łatwo się on brudzi. A jeżeli wybierzemy jakiś żywy kolor to i telefon będzie można szybko zauważyć i nie będzie się owy pokrowiec na telefon prędko brudził. Te akcesoria na komórkę są w różnej cenie. Tak, więc warto się porozglądać za czymś, co faktycznie będzie dobrze się prezentowało.


Bo oczywiście możemy mieć więcej aniżeli jeden case, ale jeżeli żaden nie okaże się porządny, to telefon nie będzie dobrze chroniony i prędko przestanie wyglądać jak nowy. Jednak nie tylko o estetykę tu chodzi, ale również o stan techniczny. Telefon dużej będzie sprawnie działał, jeżeli kupimy porządne etui.