Oryginalne etui na telefon – jak ochronić smartfona

Kupując nowego smartfona, należałoby zatroszczyć się o pasujące do niego dodatki. Powodów ku temu jest wiele. Zazwyczaj jednak decydując się na ich kupno kierujemy się funkcjonalnością. Zdarza się także, iż jesteśmy fanami nowinek oraz nowoczesnego designu. Stosując się do wyrażenia „pokaż mi swój telefon, a powiem ci kim jesteś”, nie jest nam obojętny wygląd smartfona.

etui na smartfona
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Nowe etui dla smartfona potrafi nadać mu zdecydowanie nowy wygląd. Wzbogacony o etui, smartfon nie ulega zniszczeniu, a co za tym idzie działa bez zarzutu i dłuższy czas nam służy. Trzymanie go w kieszeni czy plecaku, razem z kluczami czy monetami, bez wątpienia nie przedłuża jego żywotności. Nawet w sytuacjach gdy telefon wyprodukowany jest z materiałów najwyższej jakości, mogą pojawić się na nim rysy. I mimo, że nie ma to związku z funkcjonowaniem telefonu, dla estetów może być to ciężkie do zaakceptowania. Dobrym pomysłem jest schowanie urządzenia w dodatkowym futerale. Z racji, że telefony różnią się rozmiarami, najlepiej kupić pokrowce przypisane do konkretnego telefonu przez wyszukiwanie np. etui iphone.

Kolor? Dużo zależy od stylu życia jaki prowadzimy – jeżeli nasza praca wymaga eleganckiego stroju, należy przemyśleć czy kolorowy pokrowiec będzie na miejscu. W takich sytuacjach warto jednak zastanowić się nad eleganckim czarnym etui lub klasycznym skórzanym futerale. Jeśli jednak nie obowiązuje nas wymagany tzw. dresscode, możemy bez obaw wybierać spośród tysięcy kolorów i grafik, które widnieją na pokrowcach. W dzisiejszych czasach etui stało się częścią stroju, podobnie jak torba na laptopa. Z tego powodu posiadanie paru egzemplarzy nikogo nie dziwi.

etui na smartfona
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Estetyka wykonania pokrowca czy etui, ich niesamowite kolory i jakość materiałów są zapewnieniem, że telefon będzie nam służył długi czas. Warunki atmosferyczne, zarysowania i zabrudzenia wyświetlacza nie mają miejsca dzięki posiadaniu etui dla smartfona. Jeśli więc poszukujemy gadżetów do smartfona, z całą pewnością znajdziemy w internecie sklep z dodatkami, przykładowo http://www.mobilnakraina.pl, który umożliwi nam modernizację naszego centrum multimedialnej rozrywki umożliwiając przyjemne z pożytecznym – łączność ze światem i rozrywkę z ulubioną aplikacją.