Perfekcyjny ekspres ciśnieniowy do parzenia kawy – jaki wybrać?

Profesjonalny ekspres do kawy spowoduje, iż we własnej kuchni będziemy mogli zrobić kawę o identycznym aromacie i smaku jak w wykwintnej kawiarni. Sporo ludzi inwestuje w produkt, jakim jest ekspres do kawy.

Ekspres ciśnieniowy
Autor: De’Longhi
Źródło: De’Longhi
Informacja ta nie dziwi jeśli posiada się świadomość, iż kawę konsumuje blisko 70 % Polaków. Powody są różnorakie – jedni piją kawę, ponieważ pozwala utrzymać świeżość myślenia i pobudza, pozostali po prostu rozkoszują się jej smakiem i aromatem. Specjalnie dla miłośników i wielbicieli kawy tworzone są ekspresy, które dają możliwość przygotowania kawy o intensywnym aromacie oraz smaku.

Rynek oferuje nam sporo opcji cenowych odnośnie ekspresów. Wiele firm utożsamia swe marki szczególnie z tym urządzeniem. Warto poobserwować , jakie możliwości wyboru daje nam rynek ekspresów do kawy. Producent urządzeń AGD do kuchni zawiera ma w swej ofercie (http://www.goodcaffeine.pl/wynajem-ekspresow-do-kawy/) Kenwood kMix ES 024. Funkcje sprzętu obejmują najlepsze dopasowanie temperatury parzenia kawy i wbudowana innowacyjna możliwość przygotowywania cappuccino. Jego obudowa ze stali nierdzewnej wskazuje, iż ekspres jest wytrzymały oraz będzie będzie mieć zastosowanie przez wiele lat.

Wiodąca marka na rynku branży AGD – Electrolux ma możliwość poszczycić się niebanalnym urządzeniem jak ekspres Electrolux FAVOLA ELM 5100 MACCHINA CAFF (040611554). Towar został stworzony z myślą o optymalizowaniu zużycia prądu. Urządzenie kończy pracę po 30 minutach, jeśli w tym momencie było użytkowane.

Ekspresy ciśnieniowe producenta Nescafe Dolce Gusto również sektor. Oparte na systemie zaparzania kawy przy pomocy odpowiednio dobranych kapsułek tego samego producenta. Najbardziej rozpoznawalnym oraz często wybieranym modeli jest Ekspres KRUPS Nescafe Dolce Gusto Piccolo KP1008 Barcelona (ceny produktu). Osoby użytkujące jako jako walory tego modelu wymieniają łatwość obsługi oraz niestandardowy wygląd.

Firma kryjący się pod nazwą Jura specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji ekspresów do kawy. Jakiś czas temu w ofercie pojawił się ich wyjątkowy produkt: ekspres IMPRESSA J9.3. Jest to ciekawy towar w niskiej cenie. Posiada opcję przygotowywania cappuccino, co raczej stało się domeną droższych urządzeń. Konstrukcja utworzona ze stali nierdzewnej daje pewność co do solidności towaru.