Poszukujesz pokrowca na telefon komórkowy LG? Sprawdź, jakie są ich typy

Większość z nas należy współcześnie do grona użytkowników smartfonów. To telefony, które nie tylko pozwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych lub przesyłanie wiadomości SMS-owych. Oferują również rząd innych funkcji, z jakich warto jest korzystać, aby w pełni cieszyć się jego możliwościami i robić piękne zdjęcia z podróży, szperać w Internecie czy znajdować drogę do celu, do którego zmierzamy.

telefon
Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Aby telefon nam odpowiednio służył, najlepiej jest zainwestować w solidne etui. LG G3 lub inny smartfon równie go potrzebują, toteż nie odkładaj zakupu oraz zdecyduj się na jeden z przedstawianych poniżej typów pokrowców. Pierwszy typ pokrowca to pokrowce plastikowe. Są niezmiernie popularne przez swoją niską cenę, jednak nie zabezpieczają dostatecznie naszego sprzętu. Dlaczego? Nade wszystko z tej racji, że już przy pierwszym upadku z wysokości, w tym ze stołu, mogą pęknąć i na przykład porysować bok naszego telefonu. Pokrowce plastikowe są niedrogie, ale lepiej jest pomyśleć nad innym etui, choćby z poliwęglanu – www.etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=37&device_model[0]=206. To również sztuczny materiał, lecz w odróżnieniu od plastiku poliwęglan jest nad wyraz wytrzymały i świetnie ochrania nawet w przypadku uderzenia komórki o twardą powierzchnię. Jeśli zależy ci na gustownym zabezpieczeniu smartfona, możesz zdecydować się na pokrowiec skórzany. Prezentuje się naprawdę elegancko, a do tego nie niszczy się szybko. Niestety przede wszystkim chroni tylko przed rysami. Jeżeli telefon wypadnie nam z rąk, takie etui może nie być dostateczną ochroną. Dla osób doceniających najwyższą jakość przeznaczone są pokrowce z włókna węglowego. Nie da się ukryć, iż są kosztowne, lecz za wyższą jakość dobrze jest zapłacić odrobinę więcej. Tym bardziej, że pierwszorzędnie zabezpieczają przed wszelkimi uszkodzeniami, więc będziesz pewien, iż twój nowo zakupiony sprzęt jest w pełni bezpieczny i nic mu nie zagraża.

etui na telefon
Autor: Etuo
Źródło: http://www.etuo.pl
Czym jeszcze kierować się kupując etui? LG G2 mini, Samsung lub Nokia to przykładowe typy oraz marki smartfonów, więc podaj w sklepie precyzyjną nazwę swojego telefonu, by nie okazało się, że wybrałeś nieodpowiedni pokrowiec. Zawsze możliwa jest wymiana zakupionych produktów, ale lepiej jest zaoszczędzić sobie zachodu oraz od razu wybrać etui, które będzie pasować na nasz telefon – sprawdź ofertę.