Praktyczne akcesoria do urządzeń firmy Samsung

Komórki i smartfony to urządzenia, które narażone są na wiele czynników. Telewizor czy wieża stoją w bezpiecznym miejscu i jeśli nie przewróci ich przykładowo dziecko albo kot, to chyba nic im się nie powinno stać. Lecz z telefonami to całkowicie inna sprawa. Nosi się je w torebkach, plecakach i kieszeniach, nie raz może się zdarzyć, że ktoś coś na nie rzuci lub same spadną wyższa.

etui dla Galaxy
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego też kupując komórkę warto od razu się zastanowić, w jaki sposób będzie go można choć trochę uchronić przed uszkodzeniami. Jednym z lepszych pomysłów na to może być znalezienie aparatu wyposażonego w klapkę, rozwiązanie to ma taki plus, że po zamknięciu klawiatura i ekran chronione są przed uszkodzeniami. w stanie złożonym telefon ten posiada nieduże rozmiary i bez problemu się mieści w nawet niedużej torebce albo kieszeni. Trwała i solidna obudowa zabezpieczona na tyle aparat, że nawet upadek z niewysoka raczej mu nie zaszkodzi.

Lecz w sprzedaży zdecydowana większość telefonów posiada płaski, duży ekran, telefony z klapkami telefony z klapką nie cieszą się aż tak dużym zainteresowaniem. Dlatego też kupując taki telefon powinno się wcześniej pomyśleć o jakieś dobrej ochronie dla niego. W sklepach do znalezienia jest ich ogromna ilość i przeważnie są one dedykowane do danej wersji komórki, przykładowo Samsung EF-CN900B flip S-view pro Galaxy Note 3 Czarny (EF-CN900BBEGWW) pasował będzie do dokładnie tego rodzaju smartfona, tak samo Samsung ETUI FLIP DO GALAXY S III MINI granatowe (EFC-1M7FBEGSTD) () nie sprawdzi się raczej przy pozostałych modelach tego producenta. Oba wymienione pokrowce są porządnie i dokładnie zrobione i powinny prawidłowo wypełniać swoją funkcję. Jest to o ważne o tyle, że często możemy trafić na akcesoria bardzo kiepskiej jakości, które w skrajnym przypadku mogą spowodować uszkodzenie sprzętu zamiast go ochraniać. Dość interesującym pomysłem może też być Samsung etui silikonowe do etui silikonowe do Samsung Galaxy S3, to etui jest wykonane z bardzo elastycznego silikonu i ma łącza ze specjalnymi zatyczkami. Przez to telefon jest w dużym stopniu chroniony przed kurzem, wilgocią i upadkami.