Rankingi i testy elektroniki – poznaj najnowsze telefony

Co rusz dochodzą do nas nowinki ze świata techniki. Nie wszystkie są nam bliskie, lecz niektóre rzeczywiście warto przetestować, aby sprawdzić czy mogą ułatwić nam codzienne obowiązki i sprawić, iż załatwianie niektórych spraw z łatwością można będzie przenieść ze świata realnego do wirtualnego, oszczędzając sobie cenny czas. Pod lupę weźmiemy modele telefonów : Samsung Galaxy Xcover 2 i LG L70, testując ich kluczowe zalety.

Samsung Galaxy Xcover 2 – jest to telefon nowej generacji, którego maksymalny czas działania wynosi 570 godzin. To znaczy, że nieprzerwanie może pracować przez niemal 24 dni. Samsung Galaxy Xcover 2 test to nie jedynie liczby, ale faktyczne możliwości… a tych nie brakuje. Android, ekran dotykowy, możliwość zamontowania karty SD to zaledwie niewielka ich część. Dużą zaletą są opcje transmisji danych na kilku płaszczyznach, od WiFi, Bluetooth, HotSpot, przez HSPA, HSUPA i WAP, aż do USB i GPS.

Ten telefon sprawdzi się rewelacyjnie w biurowej pracy, gdyż prócz standardowych funkcji, jak połączenia oczekujące i delegowanie połączeń, ma również protokoły e-mail i pomocny słownik XT 9. Samsung Galaxy Xcover 2 test jest dowodem, że jest to telefon najnowszej generacji, dzięki któremu możesz prowadzić wideorozmowy, posłuchać radia, a nawet obejrzeć film. Przelicznik walut, pomocny organizer, funkcjonalny zegarek i stoper docenią wszyscy użytkownicy, którzy potrzebują odpowiedzi na nurtujące pytania, w krótkim czasie i każdym miejscu.

telefony LG
Autor: LG
Źródło: LG

LG L70 – współczesny telefon z ekranem dotykowym, z wbudowanymi wieloma funkcjami, które znacznie upraszczają prace, ale również zapewniają wiele rozrywki, różnego typu. LG (zobacz obudowa LG K8) L70 test udowadnia, że model posiada dobry aparat 5 Mpx, a ponadto rozdzielczość 2592×1944 px, co na pewno docenią wszyscy sympatycy robienia zdjęć smartphonem. Telefon potrafi nagrywać filmy filmy MPEG 4. To uniwersalny sprzęt dla wszystkich – zarówno lubiących długie podróże, jak też długie rozmowy. Wbudowany system głośnomówiący pozwala wygodnie prowadzić rozmowy, nawet podczas jazdy samochodem, dbając tym samym o bezpieczeństwo użytkownika.

Podręczne funkcje biurowe, takie jak kalendarz, organizer i zegar, ułatwiają planowanie zadań i oszczędzają czas, bo wszystko czego potrzebujemy, mamy przy sobie bez względu na sytuację. Łatwy w obsłudze słownik T9 pozwala na intuicyjne i szybkie pisanie wiadomości, a przekierowanie połączeń umożliwia spokojne prowadzenie np. negocjacji z klientem, bez obawy o ich przerwanie niechcianym telefonem. LG L70 test udowadnia, iż ten smartphon to nie tylko elegancki gadżet, ale również wygoda, na którą każdy może sobie pozwolić.