teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Słuchawki CineVibe

Które sprzęty RTV używamy raz za razem w domu?

admin | Październik 12, 2017

Nie da się ukryć, że spędzanie przez nas wolnego czasu może przybrać bardzo różne formy. W dużej mierze oczywiście jest to uwarunkowane naszymi indywidualnymi predyspozycjami, niemniej pomimo tego wiele z nich kształtuje się niejednokrotnie w niezmiernie wczesnym okresie naszego dzieciństwa bądź też dojrzewania. W tym miejscu warto również wspomnieć, że zdecydowanie częściej sięgamy po rozwiązania multimedialne, dzięki którym jesteśmy w stanie w przyjemny i wybitnie skuteczny sposób zabić wszystkie niepotrzebne emocje.

Read more
images

Dlaczego warto zainwestować w konsolę?

admin | Wrzesień 20, 2017

Jak doskonale wiadomo, szeroko rozumiana komputerowa rozrywka stoi obecnie na naprawdę wysokim poziomie rozwoju, co oczywiście jest rewelacyjną wiadomością dla wszystkich miłośników takich właśnie rzeczy. W końcu dzięki czemuś takiemu w dosłownie każdym przypadku będziemy w stanie znaleźć dokładnie takie rozwiązania, jakie będą pasowały akurat do naszych osobistych preferencji i pozwolą nam na rzeczywiście najlepszy poziom rozrywki.

Read more
Supertelefon z układem Tegra 3

Płatności sms – nowoczesny obrót pieniędzmi

G.S. | Wrzesień 20, 2017

Jeżeli masz w planach założenie własnej strony internetowej, na której będziesz udostępniał ciekawe materiały wiedz, iż możesz tym samym zespolić przyjemne z pożytecznym. Mówiąc krótko funkcjonuje sposób na to, abyś miał frajdę ze swojej pracy, natomiast z tej frajdy przychód. Nazywa się on: i jest coraz popularniejszą odmianą rozliczania się między użytkownikami w sieci i nie tylko.

Read more
images

Najlepsze konsole do gier

admin | Wrzesień 4, 2017

Aktualnie modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już proste gry planszowe. Od dawna trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najbardziej zaawansowana. Konsole do gier wideo firmy Sony, czyli Playstation 3 oraz firmy Microsoft, to jest Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, czyli gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają opcję dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.

Read more
images

Gry na konsole – kupuj jedynie oryginalne wydania

admin | Sierpień 3, 2017

W panujących czasach gry na konsole stają się dużo bardziej zróżnicowane zarówno pod względem tematycznym, ale także pod kątem technicznym i graficznym. Jest to wywołane tym, że aktualnie twórcy gier posiadają dużo większe możliwości do wykonywania gier na konsole, przez co ukazuje się zaskakująco dużo gier czy to sportowych, czy także strategicznych, czy wojennych, których poziom jest niezwykle wysoki, jednak też istnieje okazja samemu ustawić sobie poziom gry, by w taki sposób stopniowo podnosić sobie poprzeczkę.

Read more