teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Xbox One

Nieco rozważań na temat grania na konsoli

admin | Grudzień 14, 2017

Nawet najbardziej nużący dzień może być dużo ciekawszy! Choćby dzięki właśnie konsolom. Nadal nasz kraj nie jest miejscem, w którym to zauważyć można znaczne zapotrzebowanie na akurat konsole, przede wszystkim z powodów czysto finansowych, lecz jakby nie patrzeć można powiedzieć, że bardzo szybko przekonujemy się, iż jakby nie patrzeć warto się trochę bardziej wykosztować, lecz przynajmniej mieć zagwarantowaną fantastyczną rozrywkę.

Read more
screen z need for speed

Konsola PlayStation to fantastyczny sprzęt

admin | Grudzień 2, 2017

Przegrywanie swojego życia na gierkach konsolowych? Na wstępie owego artykułu trzeba powiedzieć jedno: nigdy nie powinniśmy zakładać, że rozrywka w samotności jest niegodna.

Read more
images

Najlepsze konsole do gier

admin | Listopad 17, 2017

Dziś modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już standardowe gry planszowe. Od dawna trwa spór o to, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo firmy Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, a więc Xbox 360 oferują tzw. exclusivy, czyli gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają opcję dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.

Read more
Słuchawki CineVibe

Które sprzęty RTV używamy raz za razem w domu?

admin | Październik 12, 2017

Nie da się ukryć, że spędzanie przez nas wolnego czasu może przybrać bardzo różne formy. W dużej mierze oczywiście jest to uwarunkowane naszymi indywidualnymi predyspozycjami, niemniej pomimo tego wiele z nich kształtuje się niejednokrotnie w niezmiernie wczesnym okresie naszego dzieciństwa bądź też dojrzewania. W tym miejscu warto również wspomnieć, że zdecydowanie częściej sięgamy po rozwiązania multimedialne, dzięki którym jesteśmy w stanie w przyjemny i wybitnie skuteczny sposób zabić wszystkie niepotrzebne emocje.

Read more
images

Dlaczego warto zainwestować w konsolę?

admin | Wrzesień 20, 2017

Jak doskonale wiadomo, szeroko rozumiana komputerowa rozrywka stoi obecnie na naprawdę wysokim poziomie rozwoju, co oczywiście jest rewelacyjną wiadomością dla wszystkich miłośników takich właśnie rzeczy. W końcu dzięki czemuś takiemu w dosłownie każdym przypadku będziemy w stanie znaleźć dokładnie takie rozwiązania, jakie będą pasowały akurat do naszych osobistych preferencji i pozwolą nam na rzeczywiście najlepszy poziom rozrywki.

Read more