teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Słuchawki CineVibe

Które sprzęty RTV używamy raz za razem w domu?

admin | Październik 12, 2017

Nie da się ukryć, że spędzanie przez nas wolnego czasu może przybrać bardzo różne formy. W dużej mierze oczywiście jest to uwarunkowane naszymi indywidualnymi predyspozycjami, niemniej pomimo tego wiele z nich kształtuje się niejednokrotnie w niezmiernie wczesnym okresie naszego dzieciństwa bądź też dojrzewania. W tym miejscu warto również wspomnieć, że zdecydowanie częściej sięgamy po rozwiązania multimedialne, dzięki którym jesteśmy w stanie w przyjemny i wybitnie skuteczny sposób zabić wszystkie niepotrzebne emocje.

Read more
Słuchawki Sony MDR-XB910

Kupujemy wygodne słuchawki

admin | Wrzesień 18, 2017

Praktycznie każdy stosowany dzisiaj smartfon czy telefon może odtwarzać muzykę. Jednak głośniczki w tego typu sprzęcie nie są zbyt dobre, dlatego też warto pomyśleć o zakupie dobrych słuchawek. Ale jak się okazuje, wybranie ich wcale nie musi być prostym i łatwym zadaniem.

Read more
Ujarzmij każdy dźwięk

Zawsze warto mieć przy sobie muzykę i słuchawki

admin | Sierpień 11, 2017

Jeśli wiele jeździmy środkami komunikacji publicznej oraz nie pragniemy słuchać tego, co się wokół nas dzieje i o czym rozmawiają podróżni będący w bezpośrednim otoczeniu, to z pewnością trzeba zawsze posiadać przy sobie słuchawki, a na telefonie posiadać zgraną ulubioną muzykę. Wtenczas wciąż będziemy mogli sobie w ten sposób uprzyjemnić okres jazdy, odciąć się od wszystkiego, a jednocześnie też sprawić, że nawet najdłuższa podróż nie będzie specjalnie uciążliwa.

Read more
kolorowe etui na smartfon

Gadżety i akcesoria do komórek i smartfonów – jak je wybrać, żeby bezpiecznie i długo służyły

admin | Lipiec 18, 2017

Popularność telefonów komórkowych i smartfonów cały czas rośnie, tak naprawdę chyba niewiele osób takiego urządzenia jeszcze nie ma. Jednak kupując sam aparat, czy to od któregoś operatora, czy na wolnym rynku, dostaje się go w podstawowej wersji.

Read more
telefon komórkowy

Szukamy taniego i niezawodnego telefonu

admin | Lipiec 18, 2017

Smartfony to w 2014 roku coś standardowego: w sumie trudno mówić tutaj o jakichś luksusach, przecież smartfony zasadniczo za bardzo wygórowane finansowo to bez cienia wątpliwości nie są. Jeżeli kogoś chociażby pobieżnie interesuje tematyka smartfonowa, to szczegółowa lektura tego artykułu jest w stanie jednoznacznie udzielić odpowiedzi na wszystkie zapytania. No co jak co, ale byłoby fajnie gdyby autentycznie każdy miał takiego smartfona, który w istocie mu pasuje. Wiadoma kwestia: i tak smartfon po pewnym okresie czasu przestanie być modny, ale pewnie każdy z nas zdołał już przyjąć do wiadomości, że właśnie tak bywa.

Read more