teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Ujarzmij każdy dźwięk

Zawsze warto mieć przy sobie muzykę i słuchawki

admin | Sierpień 11, 2017

Jeśli wiele jeździmy środkami komunikacji publicznej oraz nie pragniemy słuchać tego, co się wokół nas dzieje i o czym rozmawiają podróżni będący w bezpośrednim otoczeniu, to z pewnością trzeba zawsze posiadać przy sobie słuchawki, a na telefonie posiadać zgraną ulubioną muzykę. Wtenczas wciąż będziemy mogli sobie w ten sposób uprzyjemnić okres jazdy, odciąć się od wszystkiego, a jednocześnie też sprawić, że nawet najdłuższa podróż nie będzie specjalnie uciążliwa.

Read more
kolorowe etui na smartfon

Gadżety i akcesoria do komórek i smartfonów – jak je wybrać, żeby bezpiecznie i długo służyły

admin | Lipiec 18, 2017

Popularność telefonów komórkowych i smartfonów cały czas rośnie, tak naprawdę chyba niewiele osób takiego urządzenia jeszcze nie ma. Jednak kupując sam aparat, czy to od któregoś operatora, czy na wolnym rynku, dostaje się go w podstawowej wersji.

Read more
telefon komórkowy

Szukamy taniego i niezawodnego telefonu

admin | Lipiec 18, 2017

Smartfony to w 2014 roku coś standardowego: w sumie trudno mówić tutaj o jakichś luksusach, przecież smartfony zasadniczo za bardzo wygórowane finansowo to bez cienia wątpliwości nie są. Jeżeli kogoś chociażby pobieżnie interesuje tematyka smartfonowa, to szczegółowa lektura tego artykułu jest w stanie jednoznacznie udzielić odpowiedzi na wszystkie zapytania. No co jak co, ale byłoby fajnie gdyby autentycznie każdy miał takiego smartfona, który w istocie mu pasuje. Wiadoma kwestia: i tak smartfon po pewnym okresie czasu przestanie być modny, ale pewnie każdy z nas zdołał już przyjąć do wiadomości, że właśnie tak bywa.

Read more
images

Jaką metodą zadbać o nowego Iphone 5?

admin | Lipiec 18, 2017

Wielu z nas nie jest w stanie w ciągu dnia powszedniego obyć się bez telefonu komórkowego. Pożądane byłoby w tym miejscu również wtrącić, iż w dzisiejszych czasach telefon komórkowy to nie jedynie i wyłącznie urządzenie elektroniczne służące do wykonywania rozmów telefonicznych czy też emitowania krótkich wiadomości tekstowych. Zyskał on bowiem niezwykle dużo na swojej funkcjonalności, przez co niedopuszczalne wydaje się być działanie bez jego ogromnego wstawiennictwa, które nam przekazuje.

Read more
Limited Edition Fnatic 7H

Wybieramy słuchawki

admin | Lipiec 18, 2017

Kupując słuchawki warto mieć na uwadze parę istotnych rzeczy. Po pierwsze w przypadku słuchawek sprawdza się powiedzenie, że odpowiednia jakość będzie szła w parze z ceną. Rzecz jasna wybranie najlepszego urządzenia będzie zależeć od oczekiwań i preferencji klientów, lecz należy mieć świadomość tego, że słuchawki za 100 zł będą brzmiały całkowicie odmiennie niż kilkukrotnie droższe.

Read more