Sokowirówki – wyśmienity początek dnia

Odpowiedni tryb życia to po pierwsze odpowiednie jedzenie, z dużą ilością owoców i warzyw. Jednak nie są one lubiane przez sporo ludzi, a szczególnie dzieci lubią wybrzydzać, kiedy muszą zjeść buraczki albo nielubiane jabłko. Bardzo dobrym sposobem na zapewnienie zdrowej, bogatej w witaminy diety może być zakup sokowirówki, za pomocą której można przygotować pożywne soki ze wszystkich warzyw i owoców.

Przepis na zdrowy i pyszny sok
Autor: First
Źródło: First
Niezwykle istotne jest to, że w sokach takich można przemycić warzywa, których zwykle się nie jada, przykładowo na połówkę pietruszki mało kto będzie miał ochotę, lecz w soku nawet się nie zauważy, że ktoś ich użył. Wśród wielu firm które produkują sprzęt AGD powinno przyjrzeć się ofercie dwóch znanych producentów, to znaczy Philipsa i Zelmera. to jeden z głównych sprzętów tej firmy.

Pojemna i duża, z dwulitrowym pojemnikiem na wyciśnięte warzywa bardzo dobrze sprawdzi się w większej rodzinie, gdzie każdy z domowników będzie chciał wypić co najmniej jedną szklankę soku. Możliwość ustawienia kilku różnych parametrów powoduje, że bez żadnego problemu można robić doskonałe soki i z twardych i miękkich warzyw oraz owoców.

Z kolei dla osób, które mają mało miejsca w kuchni albo nie potrzebują wycisnąć większej ilości napoju zdecydowanie lepsza może być Sokowirówka PHILIPS HR1855/30 (). Posiada ona podobne parametry, jak wcześniej opisywany model, ale ma bardziej kompaktowe rozmiary i mniejszy pojemnik na sok. Doskonałymi opiniami wśród konsumentów cieszą się również urządzenia firmy Zelmer. Sokowirówka Zelmer JE1200 szara to potężna moc i możliwość ustawienia dwóch prędkości obrotowych, przez co można za jej pomocą robić sok ze wszystkich owoców i warzyw w ilości która w zupełności wystarczy dla kilku osób. Zaś Sokowirówka Zelmer Julita 377 jest sprzętem niewielkim i kompaktowym, idealnym do szybkiego przygotowania porannej szklanki soku. Urządzenie ma niewielkie wymiary i nie zajmuje dużo cennego miejsca w kuchni, a dzięki odpowiedniej mocy przyrządzenie soku jest sprawne i szybkie. Dodatkowo sokowirówka ta posiada parę zabezpieczeń, tak więc używanie jej jest bardzo bezpieczne.