teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Smartfony

Twoja komórka odmówiła posłuszeństwa? Zużyty sprzęt sprzedasz w skupie aparatów komórkowych

admin | Grudzień 6, 2017

Telefon komórkowy, tak jak każdy sprzęt elektroniczny, ma swoją żywotność. Niektóre aparaty psują się szybciej, inne później, jednak jedno jest pewne – niewątpliwie nie będą działać przez wiele lat. Choć wielu ludzi przywiązanych jest do posiadanych przedmiotów oraz trudno im zamienić je na lepszy model, należy się z tym pogodzić. By odzyskać chociaż część sumy, którą zainwestowaliśmy w komórkę, można skorzystać z usług, jakie ma w propozycji skup telefonów komórkowych Wrocław.

Read more
domeny to podstawa w sieci web

Jaka będzie najlepsza domena

Kamil Kubicz | Listopad 4, 2017

Liczba użytkowników naszej strony w siei często zależy w wielkim stopniu też od jej adresu. Kiedy będzie łatwy do zapamiętania, związany z działką biznesu w której funkcjonujemy i odpowiednio krótki, będziemy mieli duże szanse, że ewentualny klient ją zapamięta, nawet jeśli nie otrzymał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji przy wyborze domen – np. możemy wybrać darmowe domeny internetowe, lub kupić domeny z wybraną przez nas końcówką.

Read more
telefon komórkowy

napraw komórkę od ręki

admin | Sierpień 26, 2017

Niejednemu z nas może spotkać pech polegający na tym, że z niewiadomych przyczyn nasz telefon komórkowy po prostu się zepsuje. W w dużych aglomeracjach miejskich, takich jak choćby wybrany przykładowo Wrocław, dotarcie do serwisu to na szczęście banalna sprawa.

Read more
Zestaw części elektronicznych

Rynek części elektronicznych w Polsce

Monika Paciorek | Lipiec 18, 2017

Jeśli popatrzymy na rynek części elektronicznych w naszym kraju zauważymy z pewnością pewną tendencję – rozwój. Głównie są obecni na nim sprzedawcy wszelkiego typu podzespołów, zaopatrujący nawet duże firmy sprzedające wszelkiego rodzaju urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak prezentuje się bieżący rynek?

Read more
płyta główna komputera

Świat elektroniki zmienia się w zastraszająco szybkim tempie.

admin | Lipiec 18, 2017

W rzeczywistości, jeśli nie jesteśmy na bieżąco z jakimiś newsami technologicznymi, to prędko możemy wylecieć z tej branży. Jeśli decydujemy się na zakup nieużywanego sprzętu, to musimy brać pod uwagę, że będziemy musieli uczyć się nowego oprogramowania. Dlatego też pewne osoby decydują się jednak na używane komputery. W rzeczy samej powinno się brać pod uwagę wszelkie pozostałe parametry, chociażby takie jak karta graficzna, wewnętrzna pamięć, a także dużo innych. Istnieje jednak wiele firm, jakie funkcjonują na terenie całego kraju, które chętnie wymieniają takie używane komputery i za niewielką dopłatą proponują bardziej funkcjonalny model.

Read more