Sprzęt AGD firmy Zelmer

Do głównych urządzeń jakie można spotkać w praktycznie każdej kuchni należą lodówki i kuchenki, coraz liczniej pojawiają się także zmywarki. Ale poranne przyrządzanie posiłków mogą wspomóc inne przyrządy, zaliczane do drobnego sprzętu AGD, takie jak blendery albo miksery. Będą one zajmować niewiele miejsca w szafce czy na blacie w kuchni, a dzięki nim czynności takie jak jak siekanie, bicie piany czy ugniatanie ciast będą trwały dużo mniej niż przy ręcznej robocie.

lodówka
Autor: Karen Highland
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo dobrym przykładem mogą tu na przykład być wielofunkcyjne blendery, a największym producentem wśród tego typu produktów jest firma Zelmer (produkty firmy Zelmer znajdziesz na ceneo.pl). Solidność wykonania, trwałość i dużo ciekawych funkcji to główne zalety praktycznie wszystkich jej wyrobów, a jednym z najpopularniejszych w ostatnich latach blenderów stał się model Zelmer 491.20. Posiada on dużą moc, przydatną przy większości prac, a poza tym kilkustopniową możliwość regulacji prędkości pracy, dzięki czemu możemy ją idealnie dopasować do typu używanych surowców. Wymienne tarcze i kilka dodatkowych nakładek pozwolą na przetarcie zupy, pokrojenie lub posiekanie najróżniejszych warzyw, a poza tym ubicie piany.

w kuchni
Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com

Przy pomocy tego blendera można również kruszyć kostki lodu, co z pewnością się doceni w letnie upalne popołudnia. Zelmer (tutaj więcej: Zelmer na ceneo.pl) robi produkty nie tylko trwałe, lecz także eleganckie, co dowodzą liczne nagrody zdobywane przez ten właśnie typ. Oferowany jest on w dwóch podstawowych kolorach, najpopularniejszy jest biały, ale w ofercie pojawił się również Zelmer 491.20NM Limited Design w stonowanym, ciemnym odcieniu.

Dla wielu osób ogromnie przydatne może być jedno z innych urządzeń tego producenta, to znaczy suszarka spożywcza Zelmer FD 1002 Biała. Przy jej pomocy można sprawnie i szybko ususzyć grzyby, owoce i warzywa, zachowując wspaniałe smaki na jesienną i zimową porę. Ten typ kuchennej suszarki pozwala na precyzyjne ustawienie długości i parametrów suszenia, dobierając je do obrabianych produktów.

Na koniec można powiedzieć o niezbyt docenianym, a ogromnie przydatnym sprzęcie, którym jest nawilżacz powietrza Zelmer AH1500, który może zapewnić najlepszą dla nas wilgotność i klimat we wszystkich pomieszczeniach.