Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od dawna jest firmą dobrze znaną ze świetnej elektroniki. Produkuje najwyższej jakości sprzęt grający, komórki i telewizory, cenione przez miliony klientów. W każdym sezonie wychodzą nowe modele, jeszcze lepsze od swoich poprzedników i wyróżniające się parametrami w porównaniu z konkurentami.

VAIO Tap 20
Autor: Sony
Źródło: Sony
Sony proponuje zarówno produkty z górnych półek, jak również urządzenia tanie, lecz o doskonałych parametrach i funkcjonalności. Bardzo dobrym przykładem mogą tu być telewizory 32-calowe. Sony posiada ich w sprzedaży co najmniej kilka, przykładowo Sony KDL-32W600B (taniej w sieci). Pomimo raczej niskiej ceny telewizor ten charakteryzuje wysoka rozdzielczość, dobra jakość obrazu i funkcja obsługi sieci wi-fi. Podobnie recenzje zbiera Sony (zobacz etui na telefon Sony Xperia X) KDL-32W655A (), również on jest często kupowany przez ludzi poszukujących niedrogiego odbiornika telewizyjnego z doskonałym obrazem i solidnie wykonanego.

Sony znana jest również z telefonów komórkowych i smartfonów. Ostatni model Sony (zobacz etui Sony Xperia XA) Xperia Z1 czarny wprowadził sporo zamieszania na rynku smartfonów. Sony podeszło do projektu tego smartfona bez żadnego kompromisu, stawiając na najwyższe jakościowo komponenty i solidność wykonania. Dotykowy ekran o przekątnej 5 cali pozwala na wygodną pracę bez względu na warunki i daje niezwykle wyraźny obraz. Wydajny układ procesora i duża ilość pamięci to z kolei szybkość działania przy wymagających i zasobożernych programach. Nie zapomniano również o miłośnikach gier, dzięki wydajnemu układowi graficznemu najnowsze produkcje również nie będą stanowić żadnego problemu. Ale Xperia Z1 posiada coś jeszcze, czego konkurencyjne urządzenia tej klasy nie posiadają. Xperia Z1 jest bowiem odporny na wodę, ale zachował jednocześnie stylowe, eleganckie wzornictwo. Trzymając go ze sobą nie ma już problemów z zalaniem w czasie burzy czy zatopieniem aparatu w wannie – wszystko to bez żadnego kłopotu przeżyje. Firma Sony postanowiła sprzedawać swój topowy smartfon w kilku różnych wersjach kolorystycznych, najbardziej popularny jest oczywiście czarny, lecz Sony Xperia Z1 fioletowy także znajduje uznanie wśród licznych klientów.