teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

images

Dlaczego warto zainwestować w konsolę?

admin | Wrzesień 20, 2017

Jak doskonale wiadomo, szeroko rozumiana komputerowa rozrywka stoi obecnie na naprawdę wysokim poziomie rozwoju, co oczywiście jest rewelacyjną wiadomością dla wszystkich miłośników takich właśnie rzeczy. W końcu dzięki czemuś takiemu w dosłownie każdym przypadku będziemy w stanie znaleźć dokładnie takie rozwiązania, jakie będą pasowały akurat do naszych osobistych preferencji i pozwolą nam na rzeczywiście najlepszy poziom rozrywki.

Read more
konik polny na liściu

Fotografowanie w trybie makro – czyli tak zwane zajęcie dla cierpliwych osób

admin | Wrzesień 20, 2017

Fotografowanie obiektów w dużym powiększeniu to pasjonujące zajęcie.W ten sposób możemy uwiecznić na fotografii ciekawe faktury czy niecodzienne piękno przyrody. Aby zajmować się fotografią makro musimy zakupić też dodatkowy sprzęt.

Read more
smartfon

Na co zwracać uwagę podczas wyboru smartfona? Co jest najistotniejsze, jakiego rodzaju kryteria powinniśmy brać pod uwagę podczas wyboru?

admin | Wrzesień 18, 2017

Wiele osób zastanawia się, jak nabyć najlepszy smartfon? Jakiego rodzaju najlepiej wybrać, żeby spełniał w pełni nasze oczekiwania? To pytanie pojawia się bardzo często w okresie przeglądania stron internetowych, na jakich znajdują się oferty oraz recenzje różnorodnych sprzętów. Dlaczego właściwie zależy nam na nowym smartfonie? Powodów jest na pewno dużo, jak rozbicie ekranu, ogólnie zła praca czy krańcowe zużycie baterii, jednak w takiej sytuacji powinniśmy o tym zapomnieć i kupić coś dobrego, takiego typu jak Asus Zenfone 2.

Read more
biała pralka

Testy urządzeń elektronicznych pomogą w doborze najlepszego dla nas sprzętu

admin | Wrzesień 4, 2017

Niejeden z nas miał sytuację, w której musiał albo potrzebował zmienić jakiś sprzęt domowy. Mógł to być smartfon, laptop, aparat cyfrowy, lodówka lub też telewizor. Najczęściej w takim przypadku odwiedzamy sklepy stacjonarne z urządzeniami AGD i RTV albo sklepy online i tam wybieramy odpowiednie urządzenia.

Read more
images

Najlepsze konsole do gier

admin | Wrzesień 4, 2017

Aktualnie modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już proste gry planszowe. Od dawna trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najbardziej zaawansowana. Konsole do gier wideo firmy Sony, czyli Playstation 3 oraz firmy Microsoft, to jest Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, czyli gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają opcję dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.

Read more