teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Internet - odbicie

Czym jest wzorcowanie przyrządów pomiarowych? Jak to rozumieć? O czym ponadto należy jeszcze pamiętać?

admin | Styczeń 20, 2017

Wzorcowanie przyrządów pomiarowych jest bardzo ważne, gdyż dzięki temu możemy pokazać atrybuty metrologiczne narzędzia kalibrowanego. Podczas procesu wzorcowania musi być zachowana pomiarowa spójność.

Read more
montoanie czujników

Czym są czujniki indukcyjne oraz cieplarka laboratoryjna? To pionierskie urządzenia, które wykorzystywane są w przemyśle

admin | Styczeń 2, 2017

Nie każdego intrygują nowoczesne technologie – nie jest to nic paradoksalnego. W obecnych czasach wymyślane są artykuły o których większa część z nas nie ma bladego pojęcia.

Read more
ram ddr4

O jakich sprawach powinno się pomyśleć podczas projektowania informatycznej infrastruktury w domu czy firmie.

admin | Wrzesień 12, 2016

Konfigurując i kompletując infrastrukturę informatyczną w swoim domu czy firmie trzeba pamiętać o paru różnych rzeczach. Po pierwsze ważna jest kwestia sprzętu, jego możliwości i wydajności.

Read more
linux

Potrzebujesz stosownego sprzętu GPS? Zwróć uwagę na modele marki Tomtom!

admin | Wrzesień 5, 2016

Na obecną chwilę ludzie nadzwyczaj cenią sobie wygodę i wskutek tego niezmiernie ciekawią się Urządzeniami, dzięki którym mogą o wiele prościej i szybciej wykonywać najróżniejsze czynności.

Read more
RTV

Czemu warto naprawiać laptopa zamiast kupować nowego? Jakiego rodzaju są pozytywy tego typu rozwiązania?

admin | Czerwiec 21, 2016

Czasami laptop psuje się wtedy, kiedy nie powinien, może to być np. środek sesji, środek ważnego projektu czy w trakcie zajmowania się czymś niezwykle istotnym. Błyskawicznie nie mamy pojęcia, co to za awaria, ale jedno jest oczywiste – szykuje się spory wydatek.

Read more