Stań się szczęśliwym posiadaczem oryginalnej komórki

Kupujemy nowy telefon. Mamy zamiar by służył nam jak najdłużej i najlepiej. W związku z tym należy pomyśleć o jego odpowiednim zabezpieczeniu. Dzięki zakupieniu pokrowców i etui, telefon nie ulega zniszczeniu, więc działa sprawniej. Noszenie telefonu w kieszeni czy plecaku, w towarzystwie bilonu, oczywiście nie przedłuża jego żywotności.

telefon
Autor: NOKIA
Źródło: NOKIA

Nawet w sytuacjach gdy aparat jest wykonany z najlepszych tworzyw, mogą pojawić się na nim nieestetyczne uszkodzenia mechaniczne. I mimo, że nie ma to związku z funkcjonowaniem telefonu, dla estetów może być to ciężkie do zaakceptowania. Dobrym pomysłem jest schowanie urządzenia w dodatkowym futerale. Z racji, że telefony posiadają różne gabaryty, najlepiej nabyć etui dopasowane do konkretnego modelu, np. etui samsung galaxy note 2.

Dbałość o szczegóły, soczyste kolory jak również jakość materiałów są zapewnieniem, że telefon zostanie z nami na długi czas. Niestraszne mu będą warunki atmosferyczne, rysy czy zabrudzenia wyświetlacza. W sklepie z akcesoriami znajdziemy także folie ochronne, zrobione z poliwęglanu – banalnie proste przy zakładaniu – które zadbają o nienaganny ekran.

telefon komórkowy
Autor: N i c o l a
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jednak nie odpowiada nam to rozwiązanie, a obudowa telefonu uległa zniszczeniu, możemy zdecydować się na jej wymianę, ponieważ sklep z akcesoriami do telefonów to nie tylko pokrowce. To głównie obudowy, które jesteśmy w stanie dostosować do stylu jaki preferujemy i wykonywanej pracy. Miejmy na uwadze, iż żółte pokrowce w misie niekoniecznie pasują do eleganckiego garnituru. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce słowa, np.: wsuwane etui samsung galaxy s iii, a nasza komórka z biznesowego kostiumu chętnie wskoczy w zabawne, kolorowe obudowy.

W internetowych sklepach znajdziemy też ładowarki, bez których nawet najnowszy telefon nie zadziała na długo. Oprócz popularnych rozwiązań, dla osób, które często przebywają za kierownicą, przemyślanym rozwiązaniem będą ładowarki pozwalające na zasilanie telefonu z gniazda zapalniczki. Z całą pewnością wypatrzymy w sieci sklep z akcesoriami, który pozwoli nam na rozbudowanie naszego centrum multimedialnej rozrywki gwarantując przyjemne z pożytecznym – kontakt ze światem a także chwile relaksu z ulubioną aplikacją.