Sugestie jakim sposobem wybrać niezawodny oraz niedrogi TV

Do niedawna telewizor był kojarzony z wielkim pudełkiem które postawiono na solidnej szafie, lecz pojawienie się technologii LED diametralnie zmieniło rynek tych urządzeń. Przede wszystkim telewizory stały się płaskie, gdyż w dużej części modeli w zupełności starcza parę centymetrów na grubość, a po drugie dzięki wykorzystaniu technik cyfrowych uzyskały sporo więcej możliwości.

szafka pod telewizor
Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie nawet najprostsze modele, przykładowo takie jak lg 32lb5610 (szukasz nowego telewizora – zobacz: ) posiadają już 32 cale przekątnej, rozdzielczość full hd, która umożliwi oglądanie programów oraz filmów z najwyższą jakością, a także możliwość nagrywania programów telewizyjnych. W tym modelu LG zastosowało dobry jakościowo panel IPS, doskonale ukazujący barwy, a równocześnie zapewniający szerokie kąty oglądania, co do niedawna było sporym minusem płaskich telewizorów. Oczywiście model ten został wyposażono również w złącze USB, tak więc oglądnięcia nagranych filmów również nie powinno stanowić żadnego problemu. Analogiczne parametry ma niewiele więcej kosztujący model lg (polecamy pokrowiec LG K8) 32ln5400, różnica w kosztach zakupu pomiędzy nimi nie jest duża, a jeśli chodzi o dostępne funkcje, to lg 32ln5400 ma jeszcze obsługę sieci wi-fi i funkcję smart.

Dwa razy większa cena w telewizorze lg 42lb650v (lista najnowszych telewizorów: ) to przede wszystkim dziesięć cali przekątnej ekranu więcej a także obsługa technologii 3D. Te dodatkowe cale są bardzo dobrze widoczne, kiedy można porównać ten model z poprzednio opisywanymi, a 3D oprócz tradycyjnego wyświetlania obrazu pozwala także na oglądanie filmów emitowanych w tej technologii. Ten model telewizora także posiada funkcję Smart i ma na wyposażeniu obsługę sieci wi-fi, dzięki czemu można na nim nie tylko obejrzeć filmy i programy, ale w szybki i wygodny sposób dotrzeć do różnych treści które dostępne są w serwisach w internecie.

Dla wielu użytkowników bardzo się przyda funkcja nagrywania, umożliwiająca zapisywanie na wbudowanym dysku różnych programów. Jeszcze więcej funkcji ma telewizor lg (polecamy obudowa LG K8) 47la660s. W nim projektanci zdecydowali się zastosować ekran z przekątną 47 cali i dobrej jakości układ głośników, dzięki czemu bez problemów może on służyć jako niewielkie kino domowe o świetnym obrazie i dźwięku.