teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

images

Jaki obiektyw szerokokątny kupić?

admin | Styczeń 13, 2018

W ostatnich latach niezwykle duży postęp poczyniła technologia w branży fotograficznej. Optyka nie zmieniła się znacznie przez wiele lat, obiektywy w dalszym ciągu mają swoje możliwości i ograniczenia, szkieł w dalszym ciągu są setki gatunków i nie da się stworzyć do profesjonalnych celów uniwersalnego obiektywu, doskonałego w dowolnych okolicznościach, ale wnętrze aparatów, wrażliwość i złożoność matryc, oprogramowanie i osiągi dowolnego aparatu foto – tu dokonał się ogromny postęp, który zesłał do muzeum pionierskie aparaty elektroniczne, które zapisywały jedną fotografię na dyskietkę, trwało to ponad minutę, a o megapikselach nie było w ogóle mowy. Raczej o tysiącach.

Read more
kontrola dostępu

Innowacyjna technologia i wielka jakość elektronicznego systemu kontroli przynosi wspaniałe możliwości

admin | Grudzień 14, 2017

Polska kształtuje się w astronomicznym tempie dzięki innowacyjnej technologii. Nowoczesny postęp oraz technologie doświadczamy wszędzie. W domu korzystamy z niej na co dzień siedząc przed internetem czy wykonując posiłki za sprawą wysokiej klasy sprzętów. W pracy także korzystamy z niej dzięki samoczynnej bazie danych czy samoczynnej obsłudze konsumenta.

Read more
images

Akcesoria, potrzebne do elektroniki

admin | Listopad 18, 2017

W obecnych czasach często warto w celu nabycia najlepszych akcesoriów komputerowych, odwiedzić strony sklepów sieciowych posiadających takiego typu ciekawe artykuły. Opinie specjalistów na temat dobrego tuszu do drukarek bywają w większości wypadków równie cenne. Można je odnaleźć przykładowo w różnych artykułach w prasie ,a także folderach reklamowych.

Read more
Smart TV

Nowinki w sprzęcie RTV na najbliższy czas – w jakim kierunku dąży rozwój elektroniki?

admin | Listopad 14, 2017

Możliwości wiodących producentów sprzętu RTV

Read more
ekspres do kawy

Gdy posiadamy mieszkanie to na pewno powinny się w nim znaleźć dobre akcesoria rtv i agd

admin | Listopad 14, 2017

Wraz z rozwojem technologicznym tak de facto bardzo wielokrotnie przekształca się liczba sprzedawanych rzeczy, jakie są dość mocno zaawansowane jeśli chodzi o jakość skonstruowania a także ich przeznaczenie. Należałoby zwrócić chociażby nacisk na pewien fakt, iż gdy komputer wchodził do ogólnoświatowego użytku tak w rzeczywistości posiadało go bardzo mało osób, nade wszystko duże zakłady wytwórcze, wielkie manufaktury i pewnego rodzaju wysoko sprofilowane ośrodki naukowe.

Read more