teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

images

Jaki obiektyw szerokokątny kupić?

admin | Październik 13, 2017

W ostatnich latach niezwykle duży krok poczyniła technologia w dziedzinie fotografii. Optyka nie ewoluowała bardzo od dość dawna, szkła w dalszym ciągu posiadają swoje osiągi i wady, obiektywów w dalszym ciągu istnieją dziesiątki rodzajów i nie można stworzyć do poważnych zastosowań uniwersalnego obiektywu, doskonałego w dowolnych okolicznościach, ale wnętrze aparatów, wrażliwość i złożoność matryc, software i osiągi dowolnego sprzętu foto – tu dokonał się ogromny przełom, który odepchnął do lamusa pierwsze aparaty elektroniczne, które zapisywały jedno zdjęcie na dysk miękki, trwało to więcej niż minutę, a o megapikselach nie było w ogóle mowy. Raczej o kilopikselach.

Read more
laptop

W jakie nowości technologiczne trzeba zainwestować?

admin | Październik 12, 2017

Nie podlega jakiejkolwiek wątpliwości zjawisko, iż lubujemy się we wszelakiego rodzaju rozwiązaniach multimedialnych. Można też bez skrępowania zaryzykować powiedzeniem, że chyba nikt w dniu dzisiejszym nie wyobraża sobie prawidłowo działającego domu bez właściwego zaplecza RTV. To ono w wielkiej mierze odpowiada za zaopatrywany poziom rozrywki wszystkim domownikom. Oczywiście branża RTV także nadąża za duchem czasu, wobec tegochcąc zapewnić sobie zabawę na najwyższym poziomie musimy zainwestować w dzisiejsze technologie. Które z nich warto nabyć?

Read more
images

Akcesoria, potrzebne do elektroniki

admin | Wrzesień 26, 2017

W nowym tysiącleciu często warto w celu nabywania najlepszych akcesoriów komputerowych, odwiedzić witryny sklepów internetowych posiadających takie ciekawe przedmioty. Rady profesjonalistów na temat dobrego tuszu do drukarki bywają zwyczajowo równie istotne. Da się je odnaleźć choćby w wielorakich artykułach w prasie jak również broszurkach reklamowych.

Read more
ekspres ciśnieniowy

Wybierz ekspres ciśnieniowy

A.T. | Wrzesień 16, 2017

Ciśnieniowy ekspres to hit na rynku sprzętu AGD. Nie ma się co dziwić. Każdy, kto pił kawę z takiego ekspresu, wie, jaka jest różnica między kawą przyrządzoną w ekspresie przelewowym, a taką z ekspresu ciśnieniowego. Jeśli chcesz kupno ekspres do kawy koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Read more
Pralka Samsung WF0804Y8E

Wybieramy dobrą i niedrogą pralkę

admin | Wrzesień 1, 2017

Od dawna na rynku sprzętu AGD rozgrywają ogromne zawody. Oczywiście stawką będzie największa popularność danej marki i związana z tym dynamika sprzedaży. Kłopot jest w tym, że zwykły użytkownik pojęcia nie ma, jakie wśród używanych funkcji mają rzeczywiście wymierny wpływ na pranie, które na koniec będzie on wyjmował z wnętrza pralki.

Read more