teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Małe, groźne i mieszkają z nami!

Kilka pomysłów na gadżety niezbędne dla posiadaczy smartfonów

admin | Styczeń 13, 2017

Telefony komórkowe są w dzisiejszych czasach powszechne i dostępne niemal w każdym miejscu. Popularne smartfony w znaczny sposób wpłynęły na to, jak pracujemy oraz jak wykorzystujemy je na co dzień w naszym życiu.

Read more
Elektrownia jądrowa

Telefon dla seniora – jaki będzie właściwy?

admin | Październik 13, 2016

Z telefonów komórkowych korzystają współcześnie nie jedynie młodzi ludzie, lecz również osoby starsze i seniorzy. Posiadanie osobistego telefonu komórkowego jest bardzo wygodne i zarazem użyteczne.

Read more
etui na biały telefon

Etui z własnym zdjęciem ma możliwość nam się podobać

admin | Listopad 24, 2015

Etui do telefonów ma możliwość świetnie się sprawdzić. Kiedy mamy telefon komórkowy oraz chcemy, by jak najdłużej nam on działał, to musimy o niego zatroszczyć się w prawidłowy sposób.

Read more
kamera na rowerze

Podsłuchy i kamery samochodowe – czyli jak znaleźć nietuzinkowe hobby

admin | Sierpień 11, 2015

Wiele osób posiada niebanalne hobby i zainteresowania dzięki którym otaczająca rzeczywistość jest bardziej interesująca. Warto mieć niebanalną pasję i ją rozwijać, gdyż daje to człowiekowi pełną swobodę i wolność w prezentowaniu siebie i swoich potrzeb. Ale jak znaleźć naprawdę interesujące hobby? Możliwości jest wiele. Jednym z ciekawszych opcji jest zbieranie sprzętu elektronicznego, przydatnego w nietypowych sytuacjach. Jakie to mogą być gadżety?

Read more
porównanie galaxy s4 i s5

O smarton trzeba dbać – zainwestuj w dobre etui!

admin | Marzec 17, 2014

Ludzie coraz większą uwagę zaczynają przykładać do tego jaki posiadają telefon komórkowy. Im bardziej jest on nowoczesny, im więcej przeróżnych aplikacji posiada, tym rzecz jasna chętniej się nim chwalą, a co się z tym wiąże, tym też mocniej są z niego zadowoleni. Pewnie że możemy jeszcze zakupić do niego różnorakie akcesoria, które nie tylko spowodują, że nasz telefon będzie się przedstawiał jeszcze zabawniej, lecz jednocześnie również, będzie lepiej chroniony przed działaniem różnych czynników, które mogą go zepsuć.

Read more