teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE

Użyteczne i eleganckie etui Samsung

admin | Sierpień 18, 2017

Przydające się posiadaczom najnowszego modelu Samsunga Galaxy etui to nie tylko świetny gadżet, w sprytny sposób dodany do telefonu, ale przede wszystkim doskonałe zabezpieczenie. Każdego dnia noszenie telefonu naraża go na uszkodzenia mechaniczne przez bodźce zewnętrzne. Uchronić go może znakomite etui Samsung Galaxy S III, na które zdecydowała się już rzesza klientów. Satysfakcji nie ma końca, więc producent ciągle dorzuca dodaje propozycje.

Read more
biała pralka

Testy urządzeń elektronicznych pomogą w doborze najlepszego dla nas sprzętu

admin | Sierpień 14, 2017

Niejeden z nas miał sytuację, w której musiał bądź potrzebował zmienić jakieś urządzenie domowe. Mógł to być telefon komórkowy, komputer, aparat cyfrowy, lodówka albo też sprzęt hi-fi. Zwykle w takim wypadku odwiedzamy sklep stacjonarny ze sprzętem AGD i RTV lub e-sklepy i tam wyszukujemy odpowiednie sprzęty.

Read more
smartfon

Etui do telefonu, czyli telefon naprawdę mocno chroniony

admin | Sierpień 10, 2017

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt z nas nawet nie marzył o telefonach przenośnych. Obecnie nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie bez nich funkcjonowania. Co istotne, teraz używane komórki w niczym nie przypominają tych, które zjawiły się na polskim rynku na samym początku.

Read more
etui

Etui do asus zenfone osłoni go przed zniszczeniem

admin | Sierpień 9, 2017

Jeśli nabywamy jakąś elektronikę, to pragniemy mieć gwarancję, że będzie ona odpowiednio chroniona, a co się z tym łączy, że nic się z nią nie stanie. Dlatego takim zainteresowaniem szczyci się obudowa Allview, która będzie stosunkowo cienka, ale jednocześnie niesamowicie solidna.

Read more
Sony Xperia

Nabywać czy zaprojektować? Odpowiadamy na wątpliwość w jaki sposób dobrać etui na telefon.

admin | Lipiec 30, 2017

Kupując nowy telefon komórkowy od początku troszczymy się o nią jak najlepiej umiemy. W następstwie tego powinno się nabyć etui na telefon, które w najogromniejszym stopniu ochroni go przed potencjalnym porysowaniem czy spękaniem. Nie warto czekać do wypadku, żeby się w niego zaopatrzyć.

Read more