teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

telefony komórkowe

Rankingi i testy elektroniki – poznaj najnowsze telefony

admin | Grudzień 1, 2017

Co rusz natykamy się na nowinki ze świata techniki. Nie wszystkie są nam niezbędne, lecz niektóre rzeczywiście warto przetestować, by przekonać się, jak bardzo mogą ułatwić nam codzienne obowiązki i sprawić, iż załatwianie niektórych spraw z łatwością będzie można przenieść ze świata realnego do wirtualnego, oszczędzając sobie cenny czas. Pod lupę weźmiemy modele smartphonów : Samsung Galaxy Xcover 2 oraz LG L70, testując ich największe zalety.

Read more
telefon

Nowe wcielenie starego telefonu

admin | Listopad 14, 2017

Komórkowa moda kwitnie, co więcej nowy pokrowiec czy obudowa skupiają podobną uwagę jak i nowy telefon. Wzbogacony o etui, telefon jest w dobrym stanie, przez co działa bez zarzutu i dłużej możemy go używać. Jak zdążyliśmy się już przekonać, noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, w towarzystwie bilonu, z całą pewnością nie wróży nic dobrego.

Read more
biała pralka

Testy urządzeń elektronicznych pomogą w doborze najlepszego dla nas sprzętu

admin | Październik 30, 2017

Każdy z nas miał sytuację, w której musiał albo potrzebował kupić jakieś urządzenie domowe. Mógł to być smartfon, laptop, aparat fotograficzny, lodówka lub też telewizor. Najczęściej w takim przypadku odwiedzamy sklep stacjonarny z urządzeniami AGD i RTV albo e-sklepy i tam wybieramy odpowiednie urządzenia.

Read more
sony Xperia

Obudowa Sony Xperia Z3 Compact okazuje się być niesamowicie wytrzymała

admin | Październik 21, 2017

Jak silna okaże się być obudowa Sony Xperia Z3 Compact?
Kiedy chcemy, aby nasz telefon jak najwspanialej nam służył przez znaczny okres, to musimy o niego w odpowiedni sposób dbać. Dlatego właśnie tak istotne będzie to, żeby posiadał on odpowiednio mocną obudowę, która nawet w razie upuszczenia ochroni jego zawartość.

Read more
porównanie galaxy s4 i s5

O smarton trzeba dbać – zainwestuj w dobre etui!

admin | Październik 21, 2017

Ludzie dużo znaczniejszą uwagę zaczynają przywiązywać do tego jaki posiadają telefon komórkowy. Im bardziej jest on nowoczesny, im więcej różnorakich aplikacji ma, tym rzecz jasna chętniej się nim przechwalają, a co się z tym łączy, tym także bardziej są z niego usatysfakcjonowani. Rzecz jasna powinniśmy jeszcze wykupić do niego różne akcesoria, które nie tylko sprawią, iż nasz telefon będzie się prezentował jeszcze zabawniej, lecz równocześnie również, będzie wspanialej chroniony przed działaniem różnych czynników, które mogą go popsuć.

Read more