teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

sony Xperia

Obudowa Sony Xperia Z3 Compact okazuje się być niesamowicie wytrzymała

admin | Październik 21, 2017

Jak silna okaże się być obudowa Sony Xperia Z3 Compact?
Kiedy chcemy, aby nasz telefon jak najwspanialej nam służył przez znaczny okres, to musimy o niego w odpowiedni sposób dbać. Dlatego właśnie tak istotne będzie to, żeby posiadał on odpowiednio mocną obudowę, która nawet w razie upuszczenia ochroni jego zawartość.

Read more
porównanie galaxy s4 i s5

O smarton trzeba dbać – zainwestuj w dobre etui!

admin | Październik 21, 2017

Ludzie dużo znaczniejszą uwagę zaczynają przywiązywać do tego jaki posiadają telefon komórkowy. Im bardziej jest on nowoczesny, im więcej różnorakich aplikacji ma, tym rzecz jasna chętniej się nim przechwalają, a co się z tym łączy, tym także bardziej są z niego usatysfakcjonowani. Rzecz jasna powinniśmy jeszcze wykupić do niego różne akcesoria, które nie tylko sprawią, iż nasz telefon będzie się prezentował jeszcze zabawniej, lecz równocześnie również, będzie wspanialej chroniony przed działaniem różnych czynników, które mogą go popsuć.

Read more
folia na telefon

Istnieć bez niej nie można.

admin | Październik 13, 2017

Jej wyprodukowanie jest pewnie najintensywniejsza. Regularnie produkuje się niewyobrażalną ilość innych komórek. Mają różnorodne kształty, grubość, wielkość.

Read more
images

Doskonale działający skup telefonów, w ofercie którego znajdziemy perfekcyjny model telefonu komórkowego.

admin | Październik 13, 2017

Klienci, obecni oraz przyszli, już na początku poszukują informacji w internecie. Dobrze jest wybierać dla siebie telefony dostosowane do naszych wymogów, ponieważ jedynie dzięki nim będziemy usatysfakcjonowani z naszego wyboru. Internet charakteryzuje się niesamowitym bogactwem, biorąc pod uwagę kolejne oferty telefonów oraz akcesoriów. To właśnie tam zamieszczane są rozmaite informacje odnośnie zalet miejsc jak skup telefonów, jakie przygotowują wciąż coraz to lepsze propozycje.

Read more
telefony komórkowe

Rankingi i testy elektroniki – poznaj najnowsze telefony

admin | Wrzesień 26, 2017

Co rusz natykamy się na nowinki ze świata techniki. Nie wszystkie są nam niezbędne, lecz niektóre faktycznie warto przetestować, by przekonać się, jak bardzo mogą ułatwić nam codzienne obowiązki i sprawić, że załatwianie niektórych spraw w prosty sposób będzie można przenieść ze świata realnego do wirtualnego, oszczędzając sobie cenny czas. W tym konkretnym przypadku pod lupę weźmiemy dwa najnowsze modele telefonów : Samsung Galaxy Xcover 2 oraz LG L70, sprawdzając ich kluczowe zalety.

Read more