teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Małe, groźne i mieszkają z nami!

Kilka pomysłów na gadżety niezbędne dla posiadaczy smartfonów

admin | Styczeń 13, 2017

Telefony komórkowe są dzisiaj powszechne i dostępne prawie wszędzie. uwielbiane przez masy smartfony w szczególny sposób wpłynęły na to, jak pracujemy oraz jak wykorzystujemy je na co dzień w naszym życiu.

Read more
Elektrownia jądrowa

Telefon dla seniora – jaki będzie właściwy?

admin | Październik 13, 2016

Z telefonów komórkowych korzystają teraz nie tylko młodzi ludzie, ale też osoby starsze i seniorzy. Posiadanie własnego telefonu komórkowego jest ogromnie wygodne i zarazem użyteczne.

Read more
folia na telefon

Istnieć bez niej nie można.

admin | Sierpień 1, 2016

Jej wyprodukowanie jest pewnie największa. Na co dzień wyrabia się niewyobrażalną ilość innych komórek. Mają różnorodne struktury, grubość, wymiar.

Read more
etui na komórkę

Nabyłeś nowy telefon? Zatroszcz się o odpowiednie etui!

admin | Lipiec 26, 2016

W dzisiejszych czasach, sporo rodaków ma wysokiej klasy telefony. Nie służą już one jedynie do telefonowania czy pisania sms-ów. Możemy za ich sprawą robić zdjęcia, korzystać z sieci online, aplikacji graficznych, niektóre modele są wodoszczelne. Kiedy jesteśmy w posiadaniu tak zaawansowanego narzędzia, należy niekiedy zainwestować w jego właściwszą ochronę, w tym może nam dopomóc dobór właściwego etui na komórkę. Czy jest nam jednak ono konieczne? Który model wybrać i gdzie go nabyć?

Read more
sprzęt - obrazek

Sklepy z case’ami do telefonów

admin | Czerwiec 30, 2016

We właściwym sklepie możemy wyszukać to, na czym konkretnie nam zależy. Jeżeli potrzebujemy konkretnych akcesoriów do smartfona powinniśmy znaleźć sklep, który je sprzedaje.

Read more